Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Shannon Briggs vs Wladimir Klitschko
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 22-07-2015, 18:25

3 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Wiem, że to nic potwierdzonego, ale bardzo chciałbym, żeby ta walka się odbyła. Briggs fascynuje mnie od czasu spotkania z Vitalim, kiedy zaprezentował się jako doskonale wytrenowany worek do bicia (przegrał każdą rundę, a strzały Ukraińca chyba erodowały mu czaszkę). Zdołał jednak wygrać sześć kolejnych walk, w tym zdobyć i utrzymać pas NABA. Może budzić uśmiechy politowania społecznościowym hypem na zaciągnięcie do ringu młodszego Klitschko, ale to wciąż groźny i niesamowicie wytrzymały bokser, który nigdy nie przegrał przez KO.
Czy Wladimir, zawodnik znacznie lepszy w knockoutach od swojego brata, da radę powalić na dobre Cannon-stalkera? Na dowiedzeniu się tego zależy mi najbardziej.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Kalamir   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Skoro już dostałem spam linka to coś napiszę. Jeżeli ktoś w 2010 oglądał galę w Hamburgu (swoją droga nadmienię, że to organizacyjna kupa i już lepiej oglądać wojaka albo polsat boxing night, niestety Bracia walczą tylko tam :( ) to zapewne pamięta jak sromotny wpierd* dostał Briggs i to do tego stopnia, że nie obyło się bez szpitala. No a to była walka z Vitalijem... jak może wyglądać walka z Władkiem? Jak zderzenie malucha z czołgiem. Briggs jest za stary i walczy tylko z przeciwnikami typu no name. Przykro oglądać te jego wygłupy z ostatnich lat. Pasy typu NABA czy NABO to w ogóle śmiech na sali i z takimi tytułami to się lepiej nie pokazywać i nie chwalić, chyba, że się ma 25 lat i cała karierę przed sobą. Facet się skończył i zaczęło się odcinanie kuponów.

Nie wiem czy coś się ostatnio zmieniło ale jakoś 2-3 miesiące temu Ukrainiec otwarcie wyśmiał pomysł walki z Briggsem i w tym jednym się z nim zgadzam.

95% Władimir 5% Fartowny cios Briggsa.

// taaa, dałby radę go cisnąć na glebę i to już na dobre
Ostatnio zmieniony przez Kalamir 22-07-2015, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #3 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Ciekawy wywiad w temacie: https://www.youtube.com/watch?v=H5OxIpn3gL8

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Kalamir   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Ten gość na serio wierzy w to co mówi xD no dałbym mu szansę...ale wpierw musiałby zaistnieć w rankingu. Bo na razie chętnych do walki nie brakuje, ale każdy jeden ma większe prawo do spotkania z mistrzem.



   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14