Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


American Horror Story
 Rozpoczęty przez »oX, 13-04-2015, 12:18

19 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #11 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Mnie osobiście Freakshow rozczarował miał dobre aspiracje by powtórzyć sukces (w moim mniemaniu) Asylum, ale trochę nie wyszło. Podoba mi się umieszczanie tych samych aktorów, w różnych historiach oraz jako różne charaktery dlatego tak bardzo czekam na Hotel.
   
Profil PW
 
 
»oX   #12 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Już siódmego października będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek z serii "Hotel". Opis fabuły wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Jestem pewien, że tym razem mocno poczuje się klimat horroru. Heeeeloł - tyle pomieszczeń, stworzonych dla morderców, tyle korytarzy.. łiii. Co do obsady, to wrzucam poniżej listę. Znana jest już chyba cała. Lady Gaga jakoś specjalnie mnie nie pociąga, ale ciekaw jestem jak się sprawdzi. Póki co, po wielu przemyśleniach, króluje u mnie pierwszy sezon. Zobaczymy, co zaprezentują w hotelu :DD

Obsada:

• Lady Gaga as Elizabeth/The Countess, the owner of the Hotel Cortez
• Sarah Paulson as Hypodermic Sally, a permanent resident of the Hotel Cortez, a drug addict, and nemesis of Iris
• Kathy Bates as Iris, the manager of the hotel and mother of Donovan
• Angela Bassett as Ramona Royale, an actress and former lover of the Countess
• Wes Bentley as John Lowe, a detective investigating the Ten Commandments Killer
• Matt Bomer as Donovan, a resident of the hotel and son of Iris
• Chloë Sevigny as Alex Lowe, a pediatrician and John's wife
• Denis O'Hare as Liz Taylor, a cross dressing bar worker in the hotel
• Cheyenne Jackson as Will Drake, a fashion icon
• Evan Peters as Mr. James March, the founder and owner of Hotel Cortez in the 1930s
• Finn Wittrock as Tristan Duffy, a hypersexual male model
• Max Greenfield as Gabriel, a Hollywood junkie
• Emma Roberts
• Richard T. Jones as Detective Hahn
• Helena Mattsson
• Lily Rabe as Aileen Wuornos, real-life serial killer
• Naomi Campbell as Claudia, editor of Vogue magazine
• Mädchen Amick as a woman whose son is ailing
• Darren Criss as Justin, a Silver Lake hipster
• Mare Winningham as the laundress of the hotel in the 1930s, whose son is kidnapped by Gordon Northcott
• Christine Estabrook as Marcy, a busybody realtor; reprising the character from Murder House


Matt Bomer! Naomi! Emme Roberts nawet polubiłem, więc spoko :ok: No i Darren Criss? Nieźle. Fajnie będzie zobaczyć go gdzies indziej niż w Glee i teledysku Katy Perry.
Niecierpliwie czekam na siódmego!
Ostatnio zmieniony przez oX 22-09-2015, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #13 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Mnie Lady Gaga nie przekonuje specjalnie, ale również zastanawiam się jak się zaprezentuje. Moim faworytem był jednak Asylum z klimatem zaszczucia, ale liczę, że hotel będzie jeszcze lepszy.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»oX   #14 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Wziął ktoś pod lupę najnowszy sezon? Warto zaczynać? Freak show odpuściłem, nie czułem klimatu niestety. Poszukuję motywacji, aby zabrać się za Hotel.. Mam dłuuugą listę do oglądania i nie wiem, czy jest sens wciskać kolejną pozycję. Wrażenia? Opinie? Lady gaga?
   
Profil PW Email
 
 
kasiulkaa   #15 


Posty: 2
Dołączyła: 10 Lis 2015
Cytuj
no ja oglądam i przyznam, że nie wiem co o tym sezonie myslec:p pgladam chyba troche z przyzwyczajenia, ciekawości.... ale nie jaram sie jakoś szczególnie mocno. Generalnie w ogóle nie jest straszny ten sezon, już czołówka wydaje mi sie byc 3x straszniejsza niz wszystko co sie dzieje w odcinkach. Mam wrazenie ze ten sezon opiera sie po prostu na pokręconej fabule, bo tak pokrecona nie byla jeszcze nigdy.... Wiadomo, jest troche krwi, w pierwszym odcinku chyba najobrzydliwsze rzeczy jakie sie mogly zdarzyc to sie zdarzyly, potem bylo juz tylko mniej drastycznie. Dziwny jest motyw nieśmiertelności ale na pewno nie straszny, no i ta Gaga... gra super i naprawde dobrze sie ją ogląda ale to ze wymyslili dla niej role jakiegoś pseudo wampira (bo pija ludzką krew ale zapijaja jak ludzie, nie wampiry czyli po prostu podżynając gardło) jest... no śmieszne.
Nie wiem, freakshow tez odpuścilam w polowie, z reszta kazdy sezon jakos pod koniec przestawałam oglądać, a i tak zawsze zaczynam kolejny:p ale wydaje mi sie ze jeszcze z odcinek, dwa i bede sie juz tylko pytac innych co sie dzialo bo szkoda czasu;)
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #16 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
oX napisał/a:
Wziął ktoś pod lupę najnowszy sezon? Warto zaczynać? Freak show odpuściłem, nie czułem klimatu niestety. Poszukuję motywacji, aby zabrać się za Hotel.. Mam dłuuugą listę do oglądania i nie wiem, czy jest sens wciskać kolejną pozycję. Wrażenia? Opinie? Lady gaga?

Obejrzałem bodajże 4 odcinki i sobie odpuściłem. Lady Gaga gra w porządku, przekonywująco, aczkolwiek zdecydowanie jest jej za dużo. Może za mało obejrzałem, ale uważam, że brakuje tej serii klimatu. Zeszmacona postać policjanta z klapkami na oczach jest tylko odpychająca. Brakuje mi tutaj rzeczywistego motywu horroru.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Naoko   #17 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Odświeżę wątek.

Hotel skończyłam po dwóch odcinkach, bo, przyznam się, nic z niego nie rozumiałam. Nie widziałam powiązań między postaciami, jakieś spójności - poza faktem, że bohaterowie żyją w hotelu. Warto wrócić do tego sezonu, czy lepiej włączyć szósty i Hotel uznać za błąd, który mógł każdemu przytrafić się?


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Twitch   #18 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Wytrzymałem nie wiele dłużej, po 4 lub 5 odcinku odpuściłem. Myślę, że głównym sponsorem tego sezonu była sama Lady Gagi, bo co odcinek pojawiały się sceny seksu z nią. Ani klimatu ani ciekawego motywu fabularnego.

Sezonu 6 obejrzałem 2 odcinki, ale tylko dlatego, że nie mam czasu. Osobiście podoba mi się taki styl w formie reportażu, rekonstrukcji wydarzeń. Pomiń ,,Hotel" i sprawdź nowy sezon.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Naoko   #19 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Roanoke jest zdecydowanie jednym z najlepszych sezonów AMH. Ciekawy w formie i niekonwencjonalnych rozwiązaniach - całość została podzielona na dwie części - przyciąga uwagę praktycznie od początku. Trzymający w napięciu do końca przedostatniego odcinka, zawiera kilka plot twistów, które wychodzą w niespodziewanych momentach. Niezłe, nienudne postaci, tło fabularne też niczego sobie. Kathy Bates zdecydowanie ukradła sezon.

Polecam ;)


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
*Lorgan   #20 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Obejrzałem jakiś czas temu niby najlepszy sezon - Asylum i jestem dość rozczarowany. Klimat i niektóre wątki zapowiadały się przednio, ale kulminacja i zakończenie wypadły miernie (lub wręcz bezsensownie dla niektórych postaci). Jest wiele lepszych seriali na rynku. Na AHS szkoda czasu.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13