Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Pillars of Eternity
 Rozpoczęty przez ^Genkaku, 30-03-2015, 07:56

1 odpowiedzi w tym temacie
^Genkaku   #1 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Stało się! W końcu doczekaliśmy się godnego następcy Wrót Baldura. Oczekiwania od samego początku były wysokie i moim osobistym zdaniem twórcy sprostali im w 100%. Długo kazali czekać na gotowy produkt, kilka razy przesuwając datę premiery, ale opłaciło się być cierpliwym.

Ja osobiście jestem zachwycony i czuję się jak nastolatek podczas pierwszych przygód ze wspomnianymi już Wrotami Baldura. Na taką grę czekałem od dłuższego czasu. Jak wam się podoba? Graliście? Czytaliście? Oglądaliście coś o grze?

http://eternity.obsidian.net/
   
Profil PW Email Skype
 
 
*Lorgan   #2 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Również jestem zachwycony. Gra jest zbudowana w sposób na wskroś klasyczny, posiada tony tekstu, który w przeciwieństwie do 100% innych reprezentantów gatunku autentycznie chce mi się czytać w całości (no, może poza opisami "ciekawych dusz", spotykanych po drodze - nie mają związku z bohaterem i nie są aż tak ciekawe). Nad PoE spędziłem już ponad dobę, a nie liznąłem za bardzo głównego wątku.
Spoiler:

Rozprawiam się z wielopoziomowymi katakumbami pod warownią, uporządkowawszy sprawy z powstaniem w Złoconej Dolinie.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 12