Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Arrow - TV
 Rozpoczęty przez »oX, 01-12-2014, 13:43

1 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj


Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen (Stephen Amell), jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. Oliver próbuje pojednać się z najbliższymi i swoją byłą dziewczyną Laurel Lance (Katie Cassidy), jednocześnie kreując swoją sekretną tożsamość. Odtąd za dnia Oliver jest bogatym, beztroskim i nieostrożnym kobieciarzem, jakim zwykł być, natomiast pod osłoną nocy jako Zielona Strzała walczy ze złem.

Jak obiecałem, tak robię. Kolejny temat o serialu telewizyjnym. Tym razem jeden z moich ulubionych, tuż obok Flasha.

Na start:

Graversh napisał/a:
pierwsze 3 odcinki Arrow mnie nie przekonały i nie ruszyłem tego serialu dalej, więc chciałbym sprawdzić co pokaże w potyczce z Flashem


Straszny błąd :DD Może i początek nie zachwycił (chociaż u mnie wręcz przeciwnie), to im dalej tym lepiej. Wyjaśniona historia pobytu na wyspie (i nie tylko, mały spoiler :DD ), pojawienie się nowych postaci. Duuuża zgodność z oryginałem, co jest ogromnym plusem. Na stronie dc wikia można obejrzeć filmiki, które wyjaśniają zależności serial - komiks. Bardzo fajna rzecz, sporo razy korzystałem.

Trwa już trzeci sezon i serial ani na chwilę nie zwolnił. Oliver, wprawdzie chwilowo biedny, powiększył swoją świtę, pokonał parę ważnych przestępców (motyw z Deathstroke - geniusz), a największym smaczkiem jest połączenie z Flashem. Już prawie łączony odcinek, o czym pisałem w innym temacie. Dzięki temu też ujrzymy więcej postaci z nadnaturalnymi mocami.

Oglądacie? BO WARTO.
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
ok, cicho tutaj trochę... Ktoś ogląda? Bo szukam opinii czy serial stracił tempo i zrobił się słabszy w porównaniu do poprzednich sezonów. Motyw przejęcia Ligi Zabójców przez Olivera taki trochę dziwny... a co dopiero przebranie się Ras'a w Green Arrow. Jakie to było... słabe? dziwne? nie wiem?

Irytuje mnie strasznie postać Laurel, która na siłę próbuje być super uber ekstra.. z tą swoją pałką policyjną. Nie trafia do mnie, podobnie jak Thea wytrenowana przez Malcolma. Odnoszę wrażenie, że twórcy trochę przekombinowali i za bardzo chcieli pokazać pozostałych bohaterów, jakby obecna świta nie wystarczała. No... ale motyw z ATOMem zapowiada się być spoko, ta postać do mnie trafia.

Więc jak? Ogląda ktoś?
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 12