Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Sezon 2014 - Zakończenie!
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 06-02-2015, 00:58
 Zamknięty przez Lorgan, 13-02-2015, 11:40

13 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Zakończenie szóstego sezonu na Tenchi czas zacząć! :DD

Wszystkie rekordy aktywności zostały pobite. Kraje zgromadziły olbrzymią ilość punktów, napisano łącznie tysiące postów i odbyto całkiem sporo walk. Na dokładkę mamy zupełnie nowy styl graficzny, wsparty użytecznymi modyfikacjami. Czuję, że w grze zawrzała zupełnie nowa energia.

Na pierwszy ogień, klasycznie, spójrzmy na statystyki:
- do gry dołączyło 10 postaci (Sanbetsu 1, Nag 4, Babilon 5, Khazar 0), w tym aż 4 z resetu, co daje nam mniej więcej tyle nowych twarzy, mieliśmy w poprzednim sezonie. Czego nie widać po ilości, nadrobiono jednak jakością. Łączna ilość kart w Tenchi PBF wynosi obecnie 72;
- odbyło się aż 20 oszałamiających walk, z czego 17 przeciw NPC;
- miał miejsce 1 walkower, co nie jest najgorszym wynikiem, pomimo że wiąże się z czyimś nieudanym debiutem;
- odbyły się 2 nowe Tankyuu oraz definitywnie zakończono wszystkie pozostałe;
- opracowano kilka lokacji, bohaterów niezależnych i odbyto dziesiątki Ninmu. Tenchi odbiło się od dna i sięgnęło nieznanej wcześniej chwały ;)

Najaktywniejsi użytkownicy:
- Sorata (1415 pkt.);
- Pit (1085 pkt.);
- Lorgan (1066 pkt.).
Sorata powtórzył swój wyczyn z poprzedniego sezonu i udowodnił, że jego sukces ekonomiczny nie wynikał tylko z niedyspozycji innych. Na podium wylądował także, po raz trzeci w historii, Pit. Za sprawą walk i ogólnej aktywności stał się najpotężniejszą figurą w całej grze. Ja również, jak zwykle, gdzieś tam się wcisnąłem, chociaż od zamierzonego celu oddzieliło mnie aż 350 punktów.

Najsilniejsi użytkownicy:
- Pit za pierwszą walkę z NPC (Taiko), ze średnią 9;
- Sorata za pierwszą walkę z NPC (Dokuro), ze średnią 8,4;
- ponownie Pit za pierwszą walkę z NPC (Kyoko Imai), ze średnią 8.
Ze spokojem można uznać, że bardziej epickich potyczek nie było nigdy wcześniej. Chylę czoła tegorocznym najsilniejszym ;)

Supermocarstwo:

Szalone przetasowania miały miejsce do ostatniej chwili. Cztery z pięciu grup zmieniły swoje pozycje względem ostatniego sezonu. Nie zamierzam dłużej trzymać Was w niepewności.
Zaczynamy: piąte, odległe miejsce przypadło Yami, które uzbierało zaledwie 50 punktów. 20 mniej niż w poprzednim sezonie.
Czwarte miejsce to już efekt gry o wysoką stawkę. Należy do Khazaru z wynikiem 1615 punktów. Szamani nie upadli tak nisko od 2011 roku.
Trzecie miejsce, zaledwie 5 punktów wyżej, udało się wywalczyć Babilonowi (1620 pkt.). Mam nadzieję, że ten ruch oznacza początek drogi na szczyt.
Miejsce drugie przypadło tym razem Nag (2486 pkt.), które po późnej pobudce chciało zawojować świat. Udałoby się, gdyby nie...
Sanbetsu, laureat zaszczytnego, pierwszego miejsca, zgromadziło aż 3046 punktów. Jeszcze nigdy ich liczba nie urosła tak bardzo! Najszczersze wyrazy uznania - zarówno ode mnie jako rywala, jak i administratora. Wygraliście w uczciwej walce ;)

Głosowanie w sprawie nagrody pojawi się w wewnętrznym podforum Sanbetsu, jak tylko ureguluję kwestię Khazaru, który zwyciężył rok temu. Nie powinno to zająć dłużej niż tydzień, nie obawiajcie się ;)

Pozdrawiam i zapraszam do wzięcia udziału w sadze Czerwonego Kontynentu!


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Tekkey   #2 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011



A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #3 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

Gratulacje :DD coś mi mówi, że sezon 2015 będzie niezwykle emocjonujący :DD


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
^Genkaku   #4 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

:)
Gratulacje dla najbardziej zgranego teamu na Tenchi! Dla pozostałych również oczywiście:) Wynik tym bardziej satysfakcjonujący, że osiągnięty częściowo pod dowództwem niesławnego w tej chwili generała Genkaku :P
Ostatnio zmieniony przez Genkaku 06-02-2015, 06:48, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Sorata   #5 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Gratuluję zwycięzcom.

Przy okazji: Pit - dodaj tą stronkę do zakładek - taki motywator przyda się, kiedykolwiek zwątpisz w swoje umiejętności. Teraz ty prowadzisz Sanbetsu do zwycięstwa w 2015. Cieszy mnie, że odżyły Nag i Babilon. Wasze zmagania o 2 miejsce były bardzo emocjonujące. Dwuosobowemu teraz Khazarowi powiedziałem już co chciałem. Dziękuję za współpracę chłopaki i powodzenia. A Yami? Życzę ci Gen, żebyś wyprowadził tę grupę na szczyt w 2015.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Genkaku   #6 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Sorata napisał/a:
Życzę ci Gen, żebyś wyprowadził tę grupę na szczyt w 2015.


Jaką grupę? jestem tylko ja, Kalamir i NPCy ;) ale obiecuję, że przynajmniej postaram się zamieszać trochę ;) Przynajmniej cel minimum to łyknąć Khazar i nabić te 1000 pkt co najmniej.
Ostatnio zmieniony przez Genkaku 06-02-2015, 09:00, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Kalamir   #7 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

Hahahaha macie efekty tego co sie dzieje jak [ cenzura ] nag na 3 miesiace przed koncem sezonu ;) jeszcze miesiac i sanbetsu tez nie daloby rady :) nastepny sezon jednak bedzie zupelnie inny :)



   
Profil PW
 
 
»Graversh   #8 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 36
Dołączył: 26 Maj 2014

Cieszę się, że Sanbetsu wygrało, choć miałem niewielki wkład w to. W tym sezonie postaram się to nadrobić >D

Nag wywodzi się chyba od wężowatych, coś kombinują za plecami - trzeba na Was uważać, ale gratuluję spiny.

Fajnie by było jakby 4 nacje rywalizowały na równym poziomie, ale widać tylko nadludzie są w stanie... :lol:
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #9 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

Babilon rywalizuje...tylko w kategoriach ktorych nie zrozumiesz xD



   
Profil PW
 
 
»oX   #10 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

Gratulacje szczególnie dla Sanbetsu, punktacja mnie przeraża. Mam nadzieję, że i mi uda się ich tyle zdobyć. Cieszę się, że wróciłem do gry i nawet udało mi się wspomóc Nag. Postaram skę grać aktywnie przez kolejny sezon i razem z Rycerzami odnieść zwycięstwo :)
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15