Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Królestwo Sclavinii - wirtualny sposób na wirtualną karierę.
 Rozpoczęty przez fan88, 05-06-2011, 11:40

0 odpowiedzi w tym temacie
fan88   #1 


Posty: 1
Dołączył: 05 Cze 2011
Cytuj
Witam serdecznie,

Królestwo Sclavinii to mikronacja, czyli wirtualna symulacja państwa i społeczności. Jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich wirtualnych państw.

Możesz stać się prawnikiem, politykiem, właścicielem klubu piłkarskiego, żołnierzem czy przedsiębiorcą, nawiązywać kontakty w kraju i za granicą, wpływać na losy swojej wirtualnej Ojczyzny - możliwości są ograniczone tylko Twoją wyobraźnią. Jeżeli interesujesz się polityką, prawem, ekonomią lub po prostu szukasz dobrej zabawy - Sclavinia jest dla Ciebie!

Mamy bogatą historię, sprawną administrację państwową oraz aktywne forum, na którym zawsze spotkasz zalogowane osoby chętne pomóc właśnie Tobie!

Sclavinia nie jest zwyczajną grą polityczną, jakich wiele w polskim internecie. Jest czymś więcej - forum dyskusji i wymiany poglądów. Niewielkim Narodem - ludźmi, którzy czują własną odrębność, spojoną wspólną kulturą i historią. Sclavinia jest miejscem, gdzie możesz zamieścić swoje dzieła literackie lub rysunki, gdzie możesz wydawać własną gazetę, dzielić się swymi poglądami z innymi. Miejscem, gdzie wielu ludzi spotyka dobrych przyjaciół a dyskusje wykraczają daleko poza naszą małą społeczność.

Można by również założyć Sclavińską Ligę Haxballa. ;)

Zapraszamy serdecznie!


ADRES: http://sclavinia.com.pl/
FORUM: http://sclavinia.com.pl/forum - Tu toczy się życie codzienne Naszej mikronacji.
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13