Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Przeskoki czasowe
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 01-03-2011, 17:40

1 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Ostatnio w One Piece mieliśmy przewinięcie o dwa lata wprzód. Skłoniło mnie to do postawienia pytania, jak czytelnicy i widzowie podchodzą do tego typu rzeczy?

Dla mnie sprawa jest jasna: przeskoki są świetne. Pierwszy raz zachwyciłem się tym zabiegiem w Dragon Ballu. Ujrzenie dużego Goku wywołało we mnie mnóstwo pozytywnych emocji. W głębi czułem, że pokaże wiele nowych rzeczy, ale przede wszystkim chodziło o dopasowanie wyglądu do swoich dojrzałych przeciwników.
W Naruto bohaterowie za mało się zmienili... a w zasadzie sam Naruto za mało dojrzał. Podobnie rzecz wygląda z Luffym w One Piece, ale tam mnie to jakoś nie razi. Podejrzewam, że ma to związek z moim delikatnym uprzedzeniem do przygód ekstrawertycznego blond-ninja.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Coyote   #2 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Ja też lubię przeskoki i dorastanie bohaterów :DD Power upy są często przegięte ale można się do tego przyzwyczaić. Szkoda , że twórcy nie decydują się na zmianę psychiki u starszych postaci , np. u Naruto. Mówi się o jego dojrzałości ale mało to widać nawet w najnowszych rozdziałach :P


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12