Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Dragon Ball Kai
 Rozpoczęty przez »Kalamir, 12-12-2010, 13:04

2 odpowiedzi w tym temacie
»Kalamir   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Na Ziemię przybywa potężny wojownik z rasy saiyan – Raditz. Chce on odnaleźć swego brata i nakłonić go do przyłączenia się do kosmicznych grabieżców – lub zabić, jeśli będzie zbyt słaby. Jego bratem okaże się nie kto inny, jak Son Goku (trzeba powiedzieć, że dosyć się na tę wiadomość zdziwił). Już w pierwszych odcinkach rozgrywa się między tą dwójką pojedynek. Goku – sprzymierzony z Piccolo Juniorem – zwycięża… Ale przypłaca ten sukces życiem. Tak… Nasz bohater trafia w zaświaty, gdzie pobiera lekcje walki u północnego Kaio. W tym samym czasie jego syn, Son Gohan, rozpoczyna trening pod okiem Piccolo Jr. Mają niewiele czasu, by przygotować się do odparcia kolejnego ataku współrodaków Goku… Później przyjdzie im także odwiedzić rodzimą planetę Piccolo – Namek, stawić czoła znanemu w całym wszechświecie postrachowi życia Freezerowi, spotkać przybysza z przyszłości, zmierzyć się z kilkoma cyborgami… Czytaj dalej.

Dragonballa zna każdy. Wielu już słyszało czym jest KAI. Otóż jest to odnowiona wersja serii z 1989-1995. Zmiany są następujące.

- Nowy opening i ending
- Wycięto fillery tak by anime prezentowało tylko akcję, która została przedstawiona w mandze. Przez ten zabieg seria zamiast mieć 291 odcinków będzie miała ok 130.
- Poprawiono wiele scen oraz niekiedy animację. Poprawiono między innymi tła
- Od początku podłożono głosy bohaterom zachowując niemal całkowicie oryginalny skład pierwowzoru.
- Całkowicie zmieniono muzykę.
- odcinki są HD
- Sceny walk zostały wzbogacone o nowe sceny a stare przyśpieszony by osiągnąć niesamowitą dynamikę.

Zapraszam do komentowania wychodzącej serii. Obecnie trwa Jinzou Ningen i Kanzentai Cell Saga. Ukazały się 84 odcinki (osobiście jestem na 74 i czekam by obejrzeć duża porcję na raz).



   
Profil PW
 
 
»Zero   #2 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 69
Wiek: 33
Dołączył: 09 Gru 2010
Skąd: Łódź
Cytuj
To jest plus Kai! http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Poza tym... widziałem coś nie coś, opening może i jest ładny, ale specjalnie nie zachwycił (to już te z gier Buddokai bardziej). Poprawione sceny, animacja... no ok, tylko czemu do cholery wprowadzili cenzurę, na dodatek idiotyczną? Jeśli miałbym wybierać to wolę obejrzeć Uncuta, chociaż przyznaje: OST Kai jest sporą zaletą, polecam przejrzeć. Mam plan z lokatorem zrobić sobie mały maraton z Kai, wtedy wypowiem się szerzej.
Ostatnio zmieniony przez Zero 20-12-2010, 17:28, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Raptor   #3 
Yami


Poziom: Keihai
Posty: 9
Wiek: 33
Dołączył: 04 Lis 2010
Cytuj
Jest ładniej to fakt. Najważniejsze walki też wyglądają teraz lepiej... Fillery dla mnie niektóre mogłyby zostać (na zasadzie krótkich scenek wstawionych gdzieniegdzie aby rozjaśnić albo uatrakcyjnić wątek... te całoodcinkowe zwykle były do bani :/).
Co mi się nie podoba, to muzyka... Jestem zdecydowanym fanem starej ścieżki. Te nowe może i są ładne... ale do mnie zwyczajnie nie przemawiają.
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 12