Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Seishou - nowy wymiar bleach
 Rozpoczęty przez Seishou, 18-09-2010, 22:22
 Przesunięty przez Lorgan, 18-09-2010, 22:43

0 odpowiedzi w tym temacie
Seishou   #1 


Posty: 1
Dołączył: 18 Wrz 2010
Cytuj
Witam serdecznie. Mam do zaprezentowania ciekawy projekt typu "play by forum".[/center]

•Co to w ogóle jest?
seiSHOU jest serwisem typu PBF osadzonym w realiach mangi & anime Bleach. Każdy z was może tutaj założyć swoją własną unikatową postać i przenieść się do Azylu Dusz, zdobywać doświadczenie, awansować na wyższe rangi. Wykonywać różnorodne misję oraz walczyć z wrogami wszelkiego rodzaju, przeprowadzać treningi swojej postaci oraz poznawać inne postacie. Jak już wspomniałem jest to forum na podstawie mangi i anime więc zwłaszcza do takich osób kierowany jest ten temat.

•Krótko o samym Seishou
Forum samo w sobie jest stosunkowo młode. Powstało ponad rok temu, ale ze względu na małe zawirowania zostało odesłane na spoczynek. Od 4 miesięcy jednak wróciło na właściwe tory, szybko się rozwija i nowe świeże pomysły administracji urozmaicają rozgrywkę. Wprowadziliśmy "nowy" system gry dzięki czemu zabawy starczy na dłużej.
Możecie zauważyć, że inne fora tego typu nie umożliwiają rozwoju postaci. Co prawda możemy dostawać dodatkowe zaklęcia i techniki jednak przy rejestracji sami wybieramy sobie rangę co psuje cały smaczek gry, gdyż po dłuższym czasie zabawa staje się nudna(skupia się ona na walkach między sobą). Na seiSHOU Gracz zaczyna "od zera", sam pracuje na swoją range i szacunek u innych.

•Możliwości rozwoju
Nasza gra oferuje zdobywanie "expa" przez co zwiększa się poziom postaci. Jednak to nie wszystko.. wprowadziliśmy "PR"-Punkty Reiryoku. Za każde wykonane zadanie gracz otrzymuje PR, które odzwierciedlają jego siłę duchową. Wraz z jej wzrostem jest on w stanie awansować na kolejne rangi, nauczyć się nowych zaklęć, opanować kolejne uwolnienia... jest dużo możliwości. System Eventów pozwala graczom wykazać się podczas misji. Mamy podział na "Łatwe, trudne, b.trudne" oraz miesięczne "Large Event"- przeznaczony dla bardziej doświadczonych graczy. Za pierwsze 3 typy misji gracze otrzymują PR. Za ostatni Large Event przewidywane są nagrody rzeczowe + bonusy. Wygląda to podobnie jak przy MMORPG ? Może tak.. może nie.. staraliśmy się jednak nawiązać do tego typu gier by jak najbardziej umilić grę na naszym forum.

~ Forum jest cały czas rozbudowywane i jesteśmy otwarci na propozycję i sugestie użytkowników. Niewątpliwym plusem jest możliwość niemal nieskończonego rozwijania postaci i tworzenia wraz z nami rozgrywki. Grą operują wykwalifikowani Mistrzowie Gry, którzy posiadając spore doświadczenie w grach typu pbf, rpg i tym podobnych prowadzonych przez internet i w świecie normalnym ; )

~ Od strony technicznej, jak już wielu zdążyło zauważyć, wielkim plusem jest grafika tworzona przez dwóch założycieli forum, a także fakt opłacanego płatnego serwera, co gwarantuje stabilizację.

Więcej informacji znajdziecie pod adresami:

- http://seishou.webd.pl/forum/index.php (adres forum)
- http://seishou.webd.pl/forum/viewforum.php?f=9 (ogólne informacje dla nowych graczy)
- http://seishou.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=18 (reklama)

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich na seiSHOU.. Nowy wymiar Duszy...

______

Lorgan: Z pewnością świetna gra, skoro jej administrator nie potrafi nawet dopasować forum do tematu. Przeniesione z "Bleach".
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionychStrona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14