Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


One Piece
 Rozpoczęty przez ^Coyote, 31-08-2010, 16:13
 Przesunięty przez Lorgan, 28-03-2016, 20:31

40 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #31 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Jak dla mnie wygląda kozacko, tak jak Whitebeard. No i klimatyczny wstęp do jego pojawienia się dopełnia tylko ten epicki obraz. Ciekaw jestem czy trafił na Kida i pozostałych przypadkiem czy jednak chciał na nich tak czy siak trafić. A może jak Zorro ma problemy z odnalezieniem się w terenie?

[ Dodano: 2015-11-27, 10:39 ]
Śledzi ktoś na bieżąco mangę? Co sądzicie o sytuacji na wielkim słoniu? No i dlaczego tak poszukiwani są samuraje z kraju Wano? Są aż tak potężni czy jak?


Little hell.
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #32 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Jak wrażenia po walce Luffy vs Katakuri? Przewidywaliście, że tak się zakończy? Ja skłaniałem się w stronę remisu. Trochę żałuję, że całość rozegrała się w tle, bez należytego skupienia uwagi czytelników.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #33 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Jak wrażenia po walce Luffy vs Katakuri? Przewidywaliście, że tak się zakończy. Ja skłaniałem się w stronę remisu. Trochę żałuję, że całość rozegrała się w tle, bez należytego skupienia uwagi czytelników.


Jestem trochę rozczarowany, bo obstawiałem wygraną Luffy'ego. Samo starcie zresztą było trochę rozwleczone, biorąc pod uwagę bardzo podobne moce i style walki. Rozumiem jednak, że jakoś musieli podrasować haki Słomianemu, więc mimo wszystko czekam jeszcze, jak się sytuacja rozkręci. Ze względu na dużą ilość tomów mangi, zaczynam już odczuwać znużenie.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #34 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Sorata napisał/a:
Jestem trochę rozczarowany, bo obstawiałem wygraną Luffy'ego.

Przecież Luffy wygrał :| Czytałeś dzisiejszy rozdział?

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #35 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Przecież Luffy wygrał :| Czytałeś dzisiejszy rozdział?


Nie chciałem spoilerować. Właśnie dlatego jestem rozczarowany, że potoczyła się zgodnie z oczekiwaniami. Początek walki sugerował druzgocącą porażkę, a w efekcie Katakuri nie będzie nawet większym szczebelkiem na drabinie rozwoju Gumiaka.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #36 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Katakuri jest postacią wprowadzoną kilka rozdziałów przed walką. Nie spodziewałem się, że będzie pełnił inną rolę niż rzeczonego szczebla, chociaż teraz, po przegranej - kto wie? Z obserwacji fandomu wynika, że jest bardzo lubiany.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Graversh   #37 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 36
Dołączył: 26 Maj 2014
Cytuj
Lorgan napisał/a:
Katakuri jest postacią wprowadzoną kilka rozdziałów przed walką. Nie spodziewałem się, że będzie pełnił inną rolę niż rzeczonego szczebla, chociaż teraz, po przegranej - kto wie? Z obserwacji fandomu wynika, że jest bardzo lubiany.

Pozdr.

Mam podobne odczucia. Spodziewałem się, że walka zakończy się bez rozstrzygnięcia, a Luffy dostanie power upa. Koniec końców przecież o to chodziło. Nie uważam jednak, żeby Katakuri specjalnie szybko znów zrobił coś znaczącego. Nie wykluczam, ale w sumie nie czekam :P
Ostatnio zmieniony przez Graversh 02-03-2018, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»mablung   #38 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 117
Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2010
Skąd: Warszawa
Cytuj
GDZIE KOLEJNY CHAPTER!?

Ostatni skończył się w takim miejscu, że aż usiedzieć mi trudno. Idealny cliff-hanger.

W ogóle cały wątek z rodziną Sanjiego oraz z atakiem na wyspy Big Momma mi się podoba. Pokazuje to nadal olbrzymią dziurę pomiędzy Słomianymi a najpotężniejszymi z piratów.

A tak w ogóle to mam do was pytanie odnośnie pewnej teorii.
Co wy na to, że Mihawk nie jest albo wkrótce przestanie być najsilniejszym szermierzem? Zakładam, że pod koniec OP ( kiedyś to chyba nastąpi), Zoro stoczy walkę o ten tytuł. Ktoś w internecie stworzył teorię, że jego przeciwnikiem nie będzie dawny mentor ale Shiliew z załogi Czarnobrodego, po przejęciu mocy Jozu. Co o tym sądzicie?


Pochylamy się przed inteligencją
Klękamy zaś przed dobrocią
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #39 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
W tym tygodniu jest przerwa - nowy rozdział wyjdzie za tydzień.
mablung napisał/a:
Pokazuje to nadal olbrzymią dziurę pomiędzy Słomianymi a najpotężniejszymi z piratów.

Tak olbrzymią, że Luffy dopiero co pokonał najsilniejszego pirata w załodze ;) Podejrzewam, że nic tragicznego się nie wydarzyło i już niebawem Słomkowi pożeglują sobie na Wano.
mablung napisał/a:
Co wy na to, że Mihawk nie jest albo wkrótce przestanie być najsilniejszym szermierzem?

Jest to prawdopodobne, chociaż wydaje mi się, że pojedynek między nim a Zoro jest obowiązkowy po tych wszystkich latach budowania napięcia. Możliwe, że stawką nie będzie po prostu tytuł. Byłoby to w sumie bardzo shounenowe ;)

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Twitch   #40 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
mablung napisał/a:

A tak w ogóle to mam do was pytanie odnośnie pewnej teorii.
Co wy na to, że Mihawk nie jest albo wkrótce przestanie być najsilniejszym szermierzem? Zakładam, że pod koniec OP ( kiedyś to chyba nastąpi), Zoro stoczy walkę o ten tytuł. Ktoś w internecie stworzył teorię, że jego przeciwnikiem nie będzie dawny mentor ale Shiliew z załogi Czarnobrodego, po przejęciu mocy Jozu. Co o tym sądzicie?

Czy mi coś umknęło? Kiedy Shiliew ukradł moc Jozu?


Little hell.
   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 15