Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Bleach
 Rozpoczęty przez »Twitch, 30-07-2009, 12:05
 Przesunięty przez Lorgan, 28-03-2016, 20:09

4 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #1 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Tak jak w przypadku każdej serii animowana wersja ma swoje plusy i minusy. Do plusów można zaliczyć ciekawą niekiedy muzykę, a do minusów niekiedy niedopracowaną kreskę czy jakieś zmiany. Z Bleach'em jest tak samo, choć w nim zdarzają się i fillery, które notabene są warte uwagi.

Ostatnio zaczęły się kolejne stopujące nieco akcję, tak aby nie dogoniła mangi. I co się okazuje? Że powstało coś niezłego. Od strony fabularnie przestawia się niesamowicie. Nie specjalnie podoba mi się fakt, że nowy, główny przeciwnik nosi biały strój tak jakby pochodził z Hueco Mundo i był wysłany przez Aizena Sosuke, a to raczej jest nie możliwe ;/


Little hell.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 28-03-2016, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
»Kimen   #2 
Zealota


Poziom: Keihai
Posty: 50
Wiek: 35
Dołączył: 07 Cze 2009
Skąd: Warszawa
Cytuj
Oglądałem Bleacha w czasach kiedy był dobry. Teraz się skiepścił i nie jest już wart straty czasu. Podobno szykują się teraz dobre wypełniacze ale się na nie nie skuszę. Anime powyżej 40 odcinków po prostu nie mogą być dobre..
   
Profil PW Email
 
 
»Irinn   #3 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 63
Wiek: 35
Dołączyła: 17 Gru 2008
Skąd: Lublin/Wolverhampton
Cytuj
Po paru miesiącach przerwy nadrabiam właśnie oglądanie Bleacha i muszę przyznać, że oprócz pojawiających się jak zwykle nagminnie fillerów, wszystko mi się zasadniczo podoba. Walki między kapitanami i vice kapitanami dywizji a Espadą są zrobione nadzwyczaj dobrze, mimo kilku dość bezsensownych momentów i błędów w sztuce (jeszcze podczas walk w Las Noches gdzie Zaraki podczas walki raz ma pełne ubranie, drugim razem jakoś jakby jest tego mniej, a wszystko to wymieszane) mogę z czystym sumieniem powiedzieć - jest dobrze. A teraz wracam do oglądania bo znowu mnie wciągnęło ;)

Pozdrawiam,
Irinn


My God, can it go any faster?
Oh my God, I don't think I can last here
   
Profil PW WWW
 
 
^Coyote   #4 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Wiadomo coś czy będzie kontynuacja? Albo może jakiś film czy coś :D


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
*Lorgan   #5 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Jak sądzicie, jest jakaś szansa na powrót anime?

Bleach został zdecydowanie najgorzej adaptowany z wielkiej trójcy mang: One Piece ma się świetnie, a Naruto przynajmniej nie zagrzebało się w bezsensownych fillerach. Nie powinien zatem dziwić fakt spadku popularności i ostatecznie zdjęcia programu z anteny. Moim zdaniem bardziej niż wznowienie, przydałby mu się kompletny reboot zrobiony przez solidne studio. To jednak tylko bezczelne marzenie bez szans na realizację. A szkoda.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15