Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Gasimy światło, ale nie zamykamy drzwi
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 01-03-2019, 17:26

10 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Minął sezon bez mojej aktywności na forum. Uświadomiłem sobie przez ten czas, że pasja do prowadzenia PBF na Tenchi znacząco przygasła. To nie tak, że nie mam czasu - bywało, że studiowałem, pracowałem, imprezowałem, a i tak dawałem radę intensywnie rozwijać system i świat. Teraz, kiedy kieruję się myślami w stronę takich spraw, jak podsumowanie sezonu, publikowanie Ninmu, aktualizacje - traktuję je jako przeszkodę w robieniu tego, na co naprawdę mam ochotę. Nigdy nie chciałem, żeby PBF był dla mnie przykrym obowiązkiem. Nie pozwolę w związku z tym, żeby się nim stał. Wy z kolei nie zasługujecie na to, żeby czekać na coś, co być może wcale nie nadejdzie...

Nie zamykam forum, nie kończę gry, nie kasuję postów, ani tym bardziej nie odbieram nikomu możliwości dalszego pisania. Ale bezterminowo zawieszam swój udział. Tak wyszło, że jestem jedynym administratorem, więc będzie to miało wyraźne konsekwencje. Z drugiej jednak strony, patrząc na inne gry, które pomimo ogromnej grupy zarządców kończą działalność po roku lub kilku, raczej nie ma na co narzekać.

Podsumuję sezon (prędzej lub później), żeby mieć wszystko ładnie posprzątane zanim zgaszę światło. Następnie pewnie ogłoszę tydzień lub dwa, jako okienko do aktualizowania kart dla tych, którzy chcieliby wydać punkty. Potem... W zasadzie nie wiem, co będzie potem. Okaże się.

Póki co, dzięki za wspólną zabawę. Fajnie było. Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Nie powiem, że było to niespodziewane, ale i tak żałuję. Dziękuję za wspólną grę.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Genkaku   #3 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Jakieś szansę, że dasz komuś admina do rozliczania punktów, dodawania lokacji etc?
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Naoko   #4 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Cool. Podpinam się do pytania Gena.


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Dann   #5 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Przede wszystkim dziękuję wam wszystkim za świetną zabawę. Spędziłem z Wami naprawdę spory kawał swojego życia, jeszcze w latach szkolnych, jak i w początkach życia dorosłego. Nawet kiedy nie byłem zalogowany, moje myśli przerażająco często uciekały w stronę Tenchi. Nie sądzę, że przesadą byłoby powiedzenie, że zaangażowałem się w naszą społeczność trochę za mocno. Ba! Nawet na własnej studniówce co chwilę odstawiałem kieliszek, żeby sprawdzić czy nie pojawił się nowy wpis, bo akurat miejsce miało jakieś większe wydarzenie :D

Lorgan, Tobie dziękuję z osobna za wszystko, co zrobiłeś dla forum (w sumie zrobiłeś właściwie wszystko xD) i osobiście dla mnie. Nie można Cię winić za to, że Tenchi przestało być czymś przynoszącym przyjemność i satysfakcję - wziąłeś na siebie tyle obowiązków i próbowałeś rozwinąć tyle pomysłów naraz, że wykończyłoby to każdego. Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz :cry:


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #6 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Nie ma szans. Przez lata szukałem bezskutecznie kogoś kompetentnego do pomocy jako junior admin. Przypadkowej osobie, której wydaje się że podoła, nie zaufam. Nie chcę kończyć tego przedsięwzięcia nieelegancko, doprowadzając je do ruiny.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #7 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Czyli najprościej mówiąc (o ile dobrze rozumiem) będzie można pisać dalej, ale nikt za to nie będzie dostawał expa, nie będzie można rozwijać postaci, ani wchodzić w jakieś bardziej złożone fabuły czy interakcje że światem?

Lorgan: Tak. Niewykluczone, że będę co jakiś czas rozliczał walki, skumulowane punkty i aktualizował karty, żeby umożliwić rozwój postaci. Nie będzie za to Tankyuu, oficjalnej metafabuły, aktualizacji gry, ani kolejnych sezonów.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 04-03-2019, 08:43, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Kalamir   #8 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
oooohhh [ cenzura ] nadchodzą czasy bezprawia :box: :haha: :haha: :haha: :haha: :lol: ... zaraz zaktualizuje kartę ....widzę czas pogardy, czas miecza i topora!




   
Profil PW
 
 
^Genkaku   #9 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Lorgan napisał/a:
Nie ma szans. Przez lata szukałem bezskutecznie kogoś kompetentnego do pomocy jako junior admin. Przypadkowej osobie, której wydaje się że podoła, nie zaufam. Nie chcę kończyć tego przedsięwzięcia nieelegancko, doprowadzając je do ruiny.


Lorgan, to może jakiś okres próbny, dla jakiegoś Junior Admina - są na forum co najmniej dwie osoby, które w moim odczuciu dały by radę obiektywnie podejść do sprawy i godnie cię zastąpić.

Mnie osobiście od jakiejkolwiek aktywności powstrzymywał do tej chwili głównie brak "wyprostowanej" sprawy z Dokuro, czyli de facto brak zamknięcia Twojego Tankyuu.
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Sorata   #10 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Lorgan, to może jakiś okres próbny, dla jakiegoś Junior Admina - są na forum co najmniej dwie osoby, które w moim odczuciu dały by radę obiektywnie podejść do sprawy i godnie cię zastąpić.

Mnie osobiście od jakiejkolwiek aktywności powstrzymywał do tej chwili głównie brak "wyprostowanej" sprawy z Dokuro, czyli de facto brak zamknięcia Twojego Tankyuu.


To nie musi być jedna osoba. Możemy podzielić obowiązki. Ktoś do prowadzenia linii fabularnej. Ktoś zarządzający awansami postaci i zliczaniem punktów itp. Nie zostawiajmy tego w niebycie. Jeśli nie chcesz grać i administrować, czemu nie zostawić tego w innych rękach?


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 08-03-2019, 12:22, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14