Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Manhole - nowość od Tetsuya Tsutsui
 Rozpoczęty przez »Twitch, 21-04-2017, 19:06

0 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #1 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Studio JG podobnie jak konkurencja na wiosnę szykuje nowe tytuły. Kolejną nowością zapowiadaną w ich ofercie ma być Manhole. Jest to thriller tego samego autora, którego niektórzy mogą znać z tytułu Prophecy, Tetsuya Tsutsui. Produkcja wyraźnie skierowana do starszego widza, zamykająca się w zaledwie 2 tomach, aczkolwiek zapowiada się, że z akcją trzymającą w napięciu:

Środek dnia. Z kanału na środek ulicy wychodzi nagi, zakrwawiony człowiek. Kilka chwil później wymiotuje krwią na przechodnia i pada martwy. Podczas autopsji okazuje się, że miał w sobie nieznaną odmianę tropikalnego pasożyta. Prowadząca śledztwo para detektywów ustala, że mężczyzna był przed śmiercią przetrzymywany i prawdopodobnie, specjalnie zakażony. Tymczasem podobne symptomy zaczynają pojawiać się u obryzganego krwią przechodnia. Okazuje się, że tajemnicza choroba jest przenoszona przez kontakt z krwią i niektóre insekty. Miastu zaczyna grozić epidemia, a wszystkie wskazówki kierują śledczych do mrocznych zakątków podziemnych, miejskich labiryntów.
*

Lubię tego typu tematykę. Jestem fanem Dana Browna i ten motyw kojarzy mi się nieco z Inferno. Dlatego też życzę sobie, aby prezentowana w Manhole historia była również zawiła i opierała się na wielu wskazówkach, które powoli odkrywane będą budowały całość. Nie spodziewałem się, że na rynku pojawi się tyle ciekawych tytułów, ale to dobrze. Za moment skończy się Tokyo Ghoul, więc będę mógł w coś zainwestować.

*źródło: studiojg.pl


Little hell.
   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 12