Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Totsukuni no Shoujo - Dziewczynka w Krainie Przeklętych
 Rozpoczęty przez »Twitch, 21-04-2017, 19:57

0 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #1 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj


Nie sposób nie zauważyć, że lubuję się w shounenach. Każda informacja o jakiejkolwiek nowości z tego gatunku traktuję jako coś o czym muszę przeczytać, co muszę sprawdzić i choćby obejrzeć okładkę. Studio JG czasem sięga po tytułu, których nikt w naszym kraju nie zna (oczywiście nie liczymy popularnego Fairy Tail), te czasami okazują się jakimś ckliwym tytułem na który nie warto zwrócić uwagi albo... no właśnie. Na tegorocznym Pyrkonie będzie dostępna do kupienia manga Dziewczynka w Krainie Przeklętych, która notabene zapowiada się dość ciekawie:

W świecie podzielonym przez okrutną klątwę mała dziewczynka imieniem Siva została porzucona w lesie zamieszkałym przez przeklęte istoty. Przed niechybną śmiercią ratuje ją tajemniczy rogaty mistrz, który bierze dziecko w opiekę. Czy jednak długo będzie mógł chronić Sivę, jeśli nawet jego dotyk może zarazić dziewczynkę złym czarem? *

Mimo tego, że mamy do czynienia z dzieckiem wydaje mi się, że ten tytuł będzie nieco mroczny, może nie w stylu Berserka, ale jednak nie sielankowy jak na historię z dziećmi w rolach głównych przystało. Z drugiej jednak strony zastanawiam się czy tytuł ten będzie również nieco filozoficzny, nie wiem czy bym tego chciał. O ile zazwyczaj przed zakupami wolę poznać daną mangę, tak teraz chyba nie się nie będę wahał. A Wy co sądzicie?


*źródło: studiojg.pl


Little hell.
   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 13