Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Nowość od Waneko - Psycho-Pass
 Rozpoczęty przez »Twitch, 18-04-2017, 19:35
 Przesunięty przez Lorgan, 18-04-2017, 20:36

0 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #1 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Już za tydzień na polskim rynku pojawi się nowość od Wydawnictwa Waneko - Psycho-Pass, które pojawi się pod tytułem Inspektor Akane Tsunemori. Nowy shounen, który ma zaledwie 6 tomów, a po raz kolejny, po Dimension W, dotyka tematy zaawansowanej technologi w dalekiej przyszłości, która zdominowała życie każdego człowieka. Kryminał z domieszką filozofii, ciekaw jestem jak się sprawdzi, bo wyżej wspomniany przeze mnie tytuł, Dimension W, kupił mnie od pierwszego tomu. Wiem, że Psycho-Pass ma również 2 sezony anime, ale przynam, że go nie znam. Ma ktoś jakiekolwiek opinie?

Poniżej krótki opis tytułu ze strony wydawnictwa:

W tym świecie właściwości ludzkiej psychika da się zmierzyć i wyrazić liczbowo. Uzyskana wartość, czyli tzw. psycho-pass, staje się standardowym narzędziem oceny jednostek. Osoby, których psycho-pass jest zbyt wysoki, są zatrzymywane jako „potencjalni przestępcy” jeszcze zanim zrobią coś złego. Ich śledzeniem zajmuje się świeżo upieczona pani detektyw- Akane Tsunemori.

Waneko w mojej opinii w tej chwili jest jedynym wydawnictwem na którym ,,można polegać". Mangi wydają regularnie, zgodnie z planem, bez większych zgrzytów, a ponadto ma bardzo zdywersyfikowaną ofertę. Po Tokyo Ghulu, którego prawie skompletowałem, Dimension W, które poznałem i od razu polubiłem, no i Ano Exorcist do którego mam sentyment dają nadzieję, że i Psycho-Pass będzie kolejnym tytułem wartym zakupu.


*źródło: waneko.pl


Little hell.
   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14