Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Live-action mangi 6000 Nokuto Koike
 Rozpoczęty przez »Twitch, 22-07-2015, 17:00
 Przesunięty przez Lorgan, 22-07-2015, 17:04

0 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #1 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj


All Nippon Entertainment Works (NOWA) rozpoczyna nowe przedsięwzięcie pomiędzy japońską branżą anie, a Hollywood. Producent Mike Medavoy (Wyspa Widmo, Czarny Łabędź) rozpocznie prace nad filmową adaptacją mangi Nokuto Koike 6000. Do współpracy zaprosił również Edwarda McGurna i Bena Andersona.
Jest to 4 tomowy horror wydany w Polsce przez wydawnictwo Yumegari. W chwili obecnej prowadzone są wstępne rozmowy i data premiery nie została jeszcze wyznaczona.

Sześć tysięcy metrów pod wodą, w tajemniczej jednostce zdarza się wypadek, w wyniku którego giną wszyscy pracownicy. Prawda o nim nigdy nie wychodzi na jaw. Trzy lata później pechowa jednostka zostaje wykupiona przez chińską firmę, która zamierza wznowić jej działanie. Kengo Kadokura i jego kolega Dansaki zostali wysłani wraz z zespołem do zbadania poprzedniego incydentu i ponownego uruchomienia stacji. Jednak historia lubi się powtarzać – kolejni ludzie zaczynają ginąć w niejasnych okolicznościach. Po przybyciu do zakładu Dansaki zostaje ranny, a Kadoura zostaje sam pośród ludzi którym nie ufa.
W głębinach wód czai się zło, którego nie należy budzić…

Osobiście nie znam tego tytułu, ale chętnie się zapoznam. Moje pierwsze skojarzenie to film Kula z 1998 roku Dustinem Hoffmanem, Sharon Stone i Samuelem L. Jacksonem. Podobał mi się i liczę, że filmowa adaptacja 6000 będzie jeszcze bardziej klimatyczna i klaustrofobiczna.


Źródło: http://www.animenewsnetwork.com


Little hell.
   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 13