Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2014] Najfajniejsza postać 0 poziomu
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2014, 16:13
 Zamknięty przez Lorgan, 02-11-2014, 11:35

12 odpowiedzi w tym temacie
»Kalamir   #11 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

pusty głos



   
Profil PW
 
 
^Pit   #12 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008

Graversh - bo ostatnio wszędzie go pełno, aktywny jak należy no i ma spory potencjał.
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #13 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Średnio przypada mi do gustu nadawanie tak znacząca gradacji różnym formom aktywności. Zresztą, to nie miała być kategoria oceniającą „fajność” postaci? Ale ok, skoro chcecie, wezmę to pod uwagę.
Nasze trio kandydatów:
- Drax! Z jedną walko-ninmu. Geneza postaci, trochę Mrocznego Wombata. Najs. Wieloaspektowa moc, godna Eisai 2 poziomu. Hax. :P
- Naoko! Trzy zwycięskie ninmu, z czego ostatnie pisane w warunkach ekstremalnych. Jedna ninmowa porażka ( co niestety oznacza fatality dla babilońskich słowików). Wiele świetnych newsów. I ma cieniastą moc, po porsyu rozpływa się w powietrzu. :D
- Graversh! Kilka newsów, „w Tankyuu oddał 2 (słownie: dwa) króciutkie wpisy”. Ale ta aktywność na SB! :P Zamierzałem na nim polegać w Sanbetańskiej Robocie… ale jak się mawia: nigdy nie ufaj metamorfowi.
Ps. Jest jeszcze Equa, który pojawia się i znika. Veni, Vidi, Lumen Vicit (znowu). Zdecydowanie nie mój faworyt.

Dun, dun, dun! Samotny głos na Naoko.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14