Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Dobry film na wieczór!
 Rozpoczęty przez »Naoko, 13-02-2015, 16:25

67 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #51 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Polecam film Jestem Bogiem z Bradleyem Copperem. Ciekawy, nie przewidywalny i nie pozwolił mi się oderwać. Ciekaw jestem jak bym sam się zachował mając takie możliwości...


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Naoko   #52 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Nie mogę uwierzyć, że jeszcze nie poleciłam Wam Franka. Intrygujący, z doskonałym Michaelem Fassbenderem i ekspresyjną muzyką. Pozycja obowiązkowa!


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Sorata   #53 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Obejrzyjcie Arrival. Grają teraz w kinach. Kameralny, stonowany film scifi po którym można się trochę pozastanawiać.

[ Dodano: 03-01-2017, 07:59 ]
Na spokojny seans lekkiego scifi z drugą połówką pomarańczy polecam Pasażerów.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #54 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Jeśli macie ochotę zryć sobie banię wieczorem, to polecam Sausage Party.

[ Dodano: 03-01-2017, 12:11 ]
Twitch napisał/a:
Polecam film Jestem Bogiem z Bradleyem Copperem. Ciekawy, nie przewidywalny i nie pozwolił mi się oderwać. Ciekaw jestem jak bym sam się zachował mając takie możliwości...


Można pokusić się też o obejrzenie serialu o tym samym tytule ;) Bradley również w nim występuje. Niestety stacja anulowała dalsze sezony, a szkoda.
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #55 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Mnie z kolei Sausage Party zupełnie się nie spodobało. Nastawiłem się na dobrą, chamską rozrywkę i nawet dziewczyna dała się wyciągnąć do kina na to. Było chamsko, ale raczej niezbyt dobrze.

Ze swojej strony mogę dorzucić, że byłem na najnowszym Underworldzie, raczej z sentymentu do pierwszych części niż mając jakieś wysokie wymagania wobec tej konkretnej. Muszę jednak przyznać, że z kina wyszedłem z całkiem pozytywnymi odczuciami - nie jest to poziom pierwszych dwóch filmów, lecz z pewnością oglądało się ten film przyjemniej niż jego poprzednika.


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #56 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Sztandarowy, jeśli chodzi o tematykę fantasy, Złoty kompas nie odbił się głośnym echem w Polsce. Szkoda, bo to bardzo urokliwa bajka. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę, dlaczego nie nakręcono dalszych części (Złoty kompas jest ekranizacją Zorzy północy, pierwszą z trylogii Mrocznych materii).


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
Ostatnio zmieniony przez Naoko 07-03-2017, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW WWW
 
 
»Sorata   #57 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Nie odkryję Ameryki jeśli stwierdzę, że warto udać się na Logana. Dobry film na wieczór w kinie. Dla fanów uniwersum nawet bardzo, bardzo dobry.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #58 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Sorata napisał/a:
Nie odkryję Ameryki jeśli stwierdzę, że warto udać się na Logana. Dobry film na wieczór w kinie. Dla fanów uniwersum nawet bardzo, bardzo dobry.

Jeden z najbardziej fajnych filmów jakie widziałem ostatnio, mocny i trzymający w napięciu.

Ja polecam Nerve, coś bardzo na czasie jeżeli chodzi o te wszystkie internetowe wyzwania :)

[ Dodano: 17-04-2017, 20:35 ]
Kto nie oglądał niech obejrzy Split. Spodziewałem się po tym filmie czegoś innego, z zapowiedzi myślałem, że będzie to bardziej produkcja z dużą dawką krwi, ale... zobaczcie.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #59 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Miłośnikom thrillerów sci-fi polecam "Life". Dobrze zrealizowany film, którego największą wadą jest przewidywalność - idealny na wieczór odpoczynku.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #60 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Swiss Army Man. Jeśli tytuł nie przekonał, to może powiem tak... Pierdzące zwłoki Harrego Pottera. Ok, więcej nie piszę, bo widzę, że od razu polecieliście do najbliższej wypożyczalni ;)


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13