Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Toriko
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 16-05-2013, 14:21

30 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #21 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Sorata, pytanie tylko, po co mieliby go pokonywać?


Jeśli dobrze kojarzę to mityczne danie, "Pair" to po prostu jądra Bambiny. Oczekujesz, ze rozstanie się z nimi pokojowo?


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #22 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Sorata napisał/a:
Jeśli dobrze kojarzę to mityczne danie, "Pair" to po prostu jądra Bambiny. Oczekujesz, ze rozstanie się z nimi pokojowo?

Mam wrażenie, że nie jest to takie proste, bo z jednej strony przyjazny Nitro wspominał, że to jądra Bambiny, z drugiej Bambina należy przecież do pewnego gatunku, więc teoretycznie wcale nie muszą to być jego własne jądra (chyba że to coś, co zjadł, ma na jądrach, etc.), a z trzeciej, przecież mieliśmy ostatnio pokazane, że Pair to owoce drzewa, których nie można było zebrać, ponieważ to super trudny do przygotowania składnik. Wiele pytań, żadnych odpowiedzi, dlatego niczego nie przesądzam.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #23 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Hmm. Nie wiem czy lokalizacja jąder Bambiny w innym wymiarze przypadła mi do gustu. Z jednej strony ciekawe wytłumaczenie, z drugiej - ile czasu trzeba poświęcić żeby przyswoić pojawiający się ostatnio bełkot. Nagle zaczęły się zabawy z czasem i przestrzenią, a manga zauważalnie straciła tempo. Nie do końca przypadła mi również do gustu rola Ichiryu i Don Slime'a.

[ Dodano: 21-03-2016, 07:31 ]
No cóż - dowiedzieliśmy się czegoś nowego o demonach w ciele Toriko i jego braci. Byliśmy świadkami pojedynku Neo i Don Slime'a, a wszystko wskazuje na to, że starcie zmierza ku kulminacji. Po kilku bardzo słabych chapterach, coś nareszcie drgnęło i tempo się rozkręca. Niecierpliwie czekam co będzie potem.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #24 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
W sumie wszystko byłoby fajnie, ale od momentu wkroczenia na poważnie do Gourmet World, mam wrażenie, że sprawy wymknęły się autorowi spod kontroli. Historia zrobiła się nieco chaotyczna, tak samo jak przyrosty mocy, konfrontacje i w zasadzie wszystko inne. Nie jest to może porażka na poziomie Bleacha, ale gdzieś tam spójność, a co za nią idzie, przyjemność z czytania ulatuje w niebyt. Dopiero ostatnie rozdziały jakoś temu przeciwdziałają i mam nadzieję, że Toriko wróci dzięki temu na właściwe tory.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #25 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Mnie najbardziej zastanawia, dlaczego Toriko ma aż trzy demony ukryte w swoim ciele. Jego braciszkowie mają każdy po jednym. Zresztą chyba każda postać ma po jednym. Co odróżnia Toriko w takim razie?

[ Dodano: 17-05-2016, 11:33 ]
Na serio tak ma wyglądać finał Toriko? Boska Żaba?! Mam nadzieję, że to żart.

[ Dodano: 23-08-2016, 11:31 ]
Wydarzenia zostały dodatkowo przyspieszone, a konflikt zbliża się do kulminacji. Coraz częściej traciłem wątek nowych wydarzeń, ale przeczytałem raz jeszcze i zacząłem nadganiać. Szkoda tak łatwego pokonania przedstawicieli Ośmiu Królów.

Ale nie ma czasu sie martwić. Póki co wraca Midora, więc do ostatniej walki wzmocnionego Toriko i Acacii jeszcze musimy poczekać.
Ostatnio zmieniony przez Sorata 23-03-2016, 13:24, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #26 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Było trochę chaosu i błyskawicznych power upów, ale generalnie saga trzyma poziom. Bardzo mnie cieszy, że możemy przyjrzeć się bitwom najsilniejszych (tylko szkoda Jirou - był świetny).

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #27 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Jeśli się nie mylę, to już właściwie koniec. Skala zniszczeń szybko wymknęła się spod kontroli. Ciekawe co stanie z resztkami ludzkości. Katastroficzny finał dodałby serii smaku.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #28 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Nie sądzę, żeby koniec był inny, niż cała ekipa dzieląca się jedzeniem, śmiejąc się i ciesząc ze wzajemnego towarzystwa.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #29 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Nie sądzę, żeby koniec był inny, niż cała ekipa dzieląca się jedzeniem, śmiejąc się i ciesząc ze wzajemnego towarzystwa.

Pozdr.


Myślę, że protagoniści przeżyją, ale zwykli ludzie pocieszą się tym posiłkiem na drugim świecie. Chyba, że autor wymyśli coś na wzór smoczych kul.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #30 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Cóż, zniszczenie Ziemi zostało właśnie zatrzymane przez... Przeczytaj sam i napisz, co o tym sadzisz ;)

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 13