Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Toriko
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 16-05-2013, 15:21

30 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #11 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Szykuje się najwspanialsza walka dotychczas. Uwielbiam staruszka Ichiryu i mam wrażenie, że nawet ostatnim starciom ciężko będzie przebić jego występ.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #12 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
No to stało się. Znamy wynik walki :) Takich potęg ze świecą szukać w świecie tej mangi. Chociaż Toriko też zaprezentował niczego sobie umiejętności. W fabule powoli wyłania się ostatni chyba wątek i rozpoczyna się ostatnia saga. Aż smutek ogarnia. "Toriko" to ostatnio moja ulubiona shounenowa saga.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #13 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Szkoda tylko, że wejście w (prawdopodobnie) ostatnią sagę następuje tak gwałtownie. Wielkim plusem tej serii zawsze był miarowy rozwój bohaterów. Mam nadzieję, że autor nie porzuca tej konwencji ;)

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #14 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Ciężko mi sobie wyobrazić, że Toriko ,Coco, Sani czy Zebura są na poziomie Midory i Ichiryu. A żeby pokonać Blue Nitro nawet taka siła może nie wystarczyć. Zarobią najwyżej kolejny spory powerup (albo kilka) i trochę jeszcze potrwa nim manga się zakończy.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #15 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
No dobra, Toriko ma w sobie dwa potwory głodu i poprzez walkę z Heraclesem zrozumiałem, że niebieski jest potężniejszy od czerwonego. Teraz jednak widzę, że ten czerwony to też nie byle leszcz, bo umożliwił natychmiastowe wyeliminowanie gromady bardzo potężnych przeciwników. Robi wrażenie, nawet z uwzględnieniem faktu ewentualnych super regeneracji, które miały już miejsce w mandze niejednokrotnie. Była też akcja z Shigematsu. Gdyby tak po prostu umarł, nie pokazując praktycznie żadnych technik i zdolności, byłoby mi dość przykro.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #16 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Bardzo satysfakcjonujący, świeżutki chapter daje nam podgląd na siłę Małpiego króla. Ciekaw jestem jak to teraz będzie wyglądało, bo perspektywy na zdobycie legendarnego dania spadły na łeb na szyję. mam nadzieję, że znów nie skończy się na niebiesko/czerwonym Toriko. Dla odmiany chciałbym zobaczyć ewolucję Zebury albo Coco. Swoją drogą cieszę się, że ta manga trzyma poziom.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #17 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Chyba nie doceniłem małpki Bambina. Biedaczek chciał się tylko pobawić, a czwórka naszych herosów ledwo ocalała. Takiej przepaści nie powinna łatać odrobina treningu. Mają w końcu tylko cztery dni. Może na arenie pojawi się jeszcze jakaś niespodzianka - nowy heros, który zajmie Małpiego Króla.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #18 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Sorata napisał/a:
Może na arenie pojawi się jeszcze jakaś niespodzianka - nowy heros, który zajmie Małpiego Króla.

A może po prostu znajdą sposób, żeby załatwić sprawę bez walki - jak z Heraclesem ;)

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #19 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
A może po prostu znajdą sposób, żeby załatwić sprawę bez walki - jak z Heraclesem ;)


Po prostu odda im swoje cojones?! Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Już wystarczająco mało walk oglądamy. Ostatnio nic tylko anomalie i kino drogi. Od starcia Midory i Ichiryu nie było porządnego mordobicia. Podobało by mi się pokonanie Bambiny połączonymi siłami zmotywowanej i przygotowanej drużyny.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 05-12-2014, 09:08, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #20 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Sorata, pytanie tylko, po co mieliby go pokonywać? Wszystko wskazuje na to, że on szuka rozrywki i kiedy ją dostanie, będzie szczęśliwy (co z kolei może odbić się pozytywnie na całym kontynencie). Przypuszczam, że nie Królewskie Bestie, a Neo/Bishokukai będą wrogami w tej sadze. Byli po Heraclesie, będą pewnie także po Bambinie.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14