Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Pytania o świat
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 06-05-2010, 14:11

164 odpowiedzi w tym temacie
Boul   #11 


Poziom: Keihai
Posty: 39
Wiek: 35
Dołączył: 20 Cze 2011
Cytuj
Czyli jeżeli wymyśliłbym tajną organizację/frakcję/grupę, której jestem członkiem to mógłbym ją wykorzystywać w fabule i się z nią swobodnie, bez problemu identyfikować?
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #12 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Tak, o ile członkostwo w tej grupie nie da Ci jakichś uber, super-duper uprawnień lub możliwości. Innymi słowy, członkostwo w organizacji nie może zapewniać szczególnych profitów, jak dostęp do sprzętu, koneksji i innych rzeczy, które normalnie trzeba sobie wykupić, lub do których można się dosłużyć w jakiś określony sposób.

Pzdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
Boul   #13 


Poziom: Keihai
Posty: 39
Wiek: 35
Dołączył: 20 Cze 2011
Cytuj
Bardziej chodzi mi o umiejscowienie postaci, jej historii, możliwość uzasadnienia działań, zachowań, żadnych dodatkowych umiejętności czy artefaktów ;)
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #14 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Boul napisał/a:
Bardziej chodzi mi o umiejscowienie postaci, jej historii, możliwość uzasadnienia działań, zachowań, żadnych dodatkowych umiejętności czy artefaktów ;)
Jasne, co tylko potrzebujesz. Ja wykreowałem sobie zakon rycerzy zbawiających świat. Dzięki wszystkim fan-artom wiąże się to tylko z prestiżem i tym, że powstali specjalni NPC jak również lokację.



   
Profil PW
 
 
Boul   #15 


Poziom: Keihai
Posty: 39
Wiek: 35
Dołączył: 20 Cze 2011
Cytuj
No to w porządku ;) Chodzi mi właśnie o takie wzbogacenie postaci, a także pisanych historii. Dzięki za odp.
   
Profil PW Email
 
 
^Pit   #16 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008
Cytuj
Było mi już wypominane, ze powinienem dodać do mojej postaci oddział najemników/wojskowych. Pytanie polega na tym, czy mogę (a raczej mam) uczynić ich świadomymi mocy Agentów? Ponieważ ułatwiło by mi to niekiedy opisywanie starć w których "oddziały specjalne" zwykle biorą udział (coś w stylu "ochrona energetyczną tarczą oddziału, przyduszającego wrogów ogniem i prącego naprzód").
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #17 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Reguły sporządzania frakcji opisane są tutaj: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=2743#2743

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Pit   #18 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008
Cytuj
Jak czary/umiejętności mutantów/kopiowanie zdolności działa na miecze-artefakty pokroju Pychy czy Zwątpienia? Da się je na pewno wzmocnić poprzez przeprowadzenie energii ale czy portal sword da się na przykład podzielić (patrz umiejętność Draxa krąg 2) a potem złożyć i użyć?
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #19 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Zależności między bronią, magią i mocami to coś, co powinno być kreowane na potrzeby walk i opowiadań. Najważniejsze, to przekonać czytelników, że dane rozwiązanie ma sens ;) Jeżeli taka walka zostanie wygrana, stanie się kanoniczna.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Drax   #20 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Hmm, o ile pamiętam, była już chyba o tym mowa, ale zapytam dla pewności jeszcze raz: czy w razie zwycięstwa, mogę zabrać Pitowi wspomniany wyżej miecz?


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 12