Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Dobry film na wieczór!
 Rozpoczęty przez »Naoko, 13-02-2015, 16:25

67 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #11 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
JUż mnie trailer zainteresował. Zapowiada się na nietypowe podejście do wampirów. Naoko - wyślesz mi krótką recenzję na PW?


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #12 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
To teraz z innej beczki. Lekka komedia o pastiszowym zabarwieniu, czyli What we do in the shadows. Idealna na zimniejszy wieczór :DD


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Twitch   #13 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Właśnie skończyłem oglądać ciekawy film, jeżeli ktoś lubi takie przemieszanie psychologii z fikcją: Inkarnacja (Shelter). Fajny, nie mogę sobie przypomnieć z czym mi się kojarzy, ale w porządku, nie specjalnie ciężki więc można śmiało oglądać na wieczór.
   
Profil PW
 
 
»Naoko   #14 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Ojej, nie mogę uwierzyć, że od ponad tygodnia nic tu nie dodałam :DD Ach te święta.

Gorąco polecam Poradnik pozytywnego myślenia, mimo że dwójka głównych bohaterów odgrywana jest przez B. Coopera i J. Lawrence. Osobiście nie cierpię ich oglądać, ale tutaj wyszli miodzio.
Cooper podobno dał radę w Snajperze, ale Lawrence, prócz bardzo przyjemnej aparycji i charakteru, nie przekonała mnie, że ma wystarczająco dużo talentu do Oscara. Może powinna go oddać na cele charytatywne? :DD


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Naoko   #15 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Twitch napisał/a:
Polecam ,,Zaginioną dziewczynę", na prawdę dobry film z ciekawym zakończeniem. Ocena na różnych portalach nie jest sztuczna, warto.


True story, bros! Film mnie po prostu rozwalił. A najlepsze jest to, że nawet po zakończeniu... Dalej chcę wiedzieć, co dzieje się z bohaterami :DD


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
Ostatnio zmieniony przez Naoko 20-04-2015, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW WWW
 
 
»Naoko   #16 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Ej, nie bawię się tak. Myślała, że będziecie bardziej aktywni :P

Gdyby kogoś zainteresował temat więzienia bez klawiszów, w którym wybucha epidemia HIV, to polecam Carandiru. Trafiłam przez przypadek w TV i byłam oczarowana tak dobrym kinem dostępnym w telewizji, w której podobno nic nie ma.


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Twitch   #17 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Szczerze polecam Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj bardzo ciekawy film, a do tego lekki i przyjemny. Taka mniej dramatyczna wersja Efektu Motyla, świeże spojrzenie, akurat na leniwszy wieczór (po tym jak się położy dzieciaki spać :D ).
Ostatnio zmieniony przez Twitch 30-06-2015, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
»Drax   #18 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Nie jest to póki co produkcja, którą można znaleźć w necie ( chociaż pewnie już krąży w jakiejś słabszej wersji), ale gorąco polecam trzecią część Minionków. Niby bajka, niby dla dzieci, ale bardzo przyjemna i równie dobrze można pójść do kina ze swoją drugą połówką i fajnie się bawić ( nawet jeśli nie oglądało się poprzednich części) :)


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #19 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Polecam lekką komedię, którą można oglądać w dowolnym towarzystwie - Polowanie na drużbów. Odpowiedź na Druhny, które znane zapewne są wśród kobiecego grona. Miła odmiana od typowych komedii romantycznych.
   
Profil PW
 
 
^Genkaku   #20 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Jeżeli ktoś ma ochotę na wampiry z przymrużeniem oka w mockumentarnej konwencji to polecam gorąco film "Co robimy w ukryciu". Stylizowany na dokument, opowiada o czwórce wampirów-współlokatorów, mieszkających na przedmieściach jednego z miast Nowej Zelandii. Twórcy w zabawny sposób bawią się legendą o wamporów. Ja osobiście ubawiłem się setnie :)
Ostatnio zmieniony przez Genkaku 14-07-2015, 12:59, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 15