Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Shingeki no Kyojin Live-Action oraz pierwsze plakaty
 Rozpoczęty przez »Kalamir, 21-11-2014, 16:33

2 odpowiedzi w tym temacie
»Kalamir   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
W ostatnim czasie wiele mówi się o adaptacji Shingeki no Kyojin chociaż z samego planu nie dociera do nas wiele informacji. Tym razem zamiast ploteczek, dostaliśmy obszerną galerię posterów prezentujących wygląd poszczególnych postaci kluczowych dla serii/filmu/mangi.

galeria

Zapraszam do komentowania.



   
Profil PW
 
 
»Coltis   #2 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
No po prostu no nie.

Nie podobają mi się dwie rzeczy głównie:

1) Postacie ekskluzywne dla filmu - tragedżyn. Będzie to samo co zrobili z Gantzem najprawdopodobniej (tam akurat posklejali kilka postaci w jedną, pomieszali czasy w których łowcy alienów byli w drużynie itd.). Niepotrzebne zmiany. Obym się mylił, ale ten film już jest udupiony.

2) Z obsady w sumie tylko Armin oddaje Armina. Mikasa i Eren jakoś się prześlizgują. Nie ma Rivaille'a, a Jean (mój faworyt) jest z dupy wzięty i wygląda raczej jak ten mały łysy (Springer).

Chyba brakuje mi tego, żeby film był koprodukcją i obsadzał europejczyków w niektórych rolach.

Nie widzę też trzonu obsady z głównych wątków (choćby specjalni tytani i Pixis, którego z powodzeniem mógłby zagrać Patrick Stewart xD).


I wanna be the very best, like no one ever was.
Ostatnio zmieniony przez Coltis 21-11-2014, 21:23, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #3 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Coltis napisał/a:
Będzie to samo co zrobili z Gantzem najprawdopodobniej
wiesz...przeczytałem całą mangę gantz i obejrzałem oba filmy i pomijając Kenshina uważam, ze to najlepsza adaptacja jaką widziałem. Jeżeli ten film będzie w połowie gantzowaty to ja się bardzo cieszę.



   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13