Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


League of Legends (+ support dla mnie ;D)
 Rozpoczęty przez »Coltis, 14-07-2011, 11:43

40 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #11 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
sry za podwójnego posta, ale... -> http://eune.leagueoflegen...-dru%C5%BCynowe

Może stworzylibyśmy jakąś drużynę? Parę osób się na pewno znajdzie, a zawsze lepsza zabawa grać w swojej drużynie. Ktoś chętny?
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #12 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Bardzo fajna opcja. Będzie można grać w kilku "markach", gdyż na drużynę składać się może więcej niż 5 osób, grających w różnych konfiguracjach, ale zawsze zbierających punkty rankingowe na wspólne konto zespołu. Będzie można należeć do kilku takich teamów zależnie od znajomości i upodobań.

Warunkiem jest jednak możliwość gry w meczach rankingowych, czyli:
-posiadanie 30 poziomu konta
-posiadanie co najmniej 14 dostępnych championów, pomijając tych darmowych z rotacji

Pomysł zyskał uznanie moich znajomych graczy i już szykujemy się do wystartowania jako "Bastards' Den".

Chętnie zagrałbym również w forumowej grupie. Z tego co się poprzyznawaliście to sporo osób tutaj grało lub gra aktywnie lub też "co niedziela" ;D

W grze można mnie znaleźć pod pseudonimem z forum, czyli "Coltis".


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
»Mistic   #13 
Szaman


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 20
Wiek: 32
Dołączył: 15 Gru 2008
Cytuj
W sumie opcja dobra, ale musiałbym nabić lvl 30, a ja zwykle wtedy gdy znajomi się są online, w innym wypadku czasem walne first wina xD I 14 champów... Jakbym nie miał co z IP robić :d. Chyba, że znajdą się ludzie chętni do zboostowania mnie i można działać xD

Nick w grze: Kiuro
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #14 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
To na pewno jest 30 lvl, czy może 20? Bo póki co dobijam dopiero do 16tego, nie mam całych dni na granie, więc trochę by mi to jeszcze zajęło. Bohaterów 14tu nie jest tak ciężko uzyskać, kupuje się po prostu tych za 450 PZ i tyle... Później tych trochę droższych :) Aż tak ciężko nie jest.

No a jak ktoś chce mnie zboostować, to też chętnie :>

EDIT: http://eune.leagueoflegen...yn-rankingowych

Jest news dokładnie mówiący co i jak. Mi dobicie do 30 lvl powinno zająć coś ponad miesiąc, w porywach do dwóch. Ktoś chętny do stworzenie grupy Tenchi? ;)
Ostatnio zmieniony przez oX 23-11-2011, 00:43, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #15 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Są chętny do zrobienia jakiejś drużyny rankingowej?
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #16 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Są, zgłoś się do mnie ingame jak będziesz pogrywał, nick mam taki sam jak tutaj. Zespół znajomych, z którymi gram, zawsze ma jakieś niedobory w ludziach i ciężko zebrać 5 chłopa w jednym czasie. Najczęściej mamy 3-4 osoby, gdy najdzie ochota na rankeda. Chętnie przyjmiemy kogokolwiek, kto lubi pograć (ale nikogo kto się maniaczy grą i sra żarem, kolokwialnie mówiąc).

Oczywiście jeśli nie przeszkadza Ci, że zespół nazywa się "Lolita Force" ;)


I wanna be the very best, like no one ever was.
Ostatnio zmieniony przez Coltis 05-03-2012, 17:17, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #17 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Wysłałem zaproszenie w grze, nick krz90. Chętnie z Wami popykam, szczególnie że jak piszesz, nie jesteście wielkimi maniakami ^^
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #18 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Nowy sezon przyniesie nową dynamiczną kolejkę rankingową, bez podziału na solo, duo i pełną piątkę. Teraz gry rankingowe można grać samemu lub rozpoczynać z dowolną liczbą przyjaciół, wszystko pracuje na ten sam osobisty wynik.

Zapraszam do pięcia się ze mną po drabince dywizji, kto tylko ma ochotę. Gram wieczorami po 20:00-30 kilka dni w tygodniu ;)

Chętni? Pit, jedziemy rankedy? ;)


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
^Pit   #19 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008
Cytuj
No mam sesję niby i powinienem się za to zabrać, ale grać mogę. Czy to z jeszcze jednym znajomym, czy to z dziewczyną, pewnie nas tam dojrzysz xD Ale pewnie będę zabierał supporta bo najmniej mnie na rankedach stresuje. A jak zaczynam rankingową dżunglę to mi się ręce trzęsą xD
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #20 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Kiedyś sporo grałem z kumplami w drużynie, także dla mnie ranked to zero stresu jakiegokolwiek. Idzie się przyzwyczaić.

Najgorsze są toksyczne randomy na których można wpaść, ale nowy champion select eliminuje wstępne objawy - znikają kłótnie o role i pozycje, wrzaski że ktoś jest premade itd. ;) Me gusta.

Nowy system promuje też granie ze swoimi i ogólnie drużynowego ducha walki. Zabierając kolegów i koleżanki na rankeda maksymalizujesz szansę zdrowej gry ;)


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13