Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Badyl] Różne prace
 Rozpoczęty przez Badyl, 26-04-2010, 17:51

19 odpowiedzi w tym temacie
Badyl   #1 


Posty: 11
Dołączył: 29 Cze 2009
Cytuj
W tym temacie będziecie mogli sobie oglądać moje marne wypociny, podziwiać je, krytykować, wytykać błędy itp. jak i zachwycać się nimi (jeśli będzie czym).

Na początek chciałbym zaprezentować Wam jeszcze nie skończony kościół, być może Lorgan wykorzysta go nawet jakoś w grze, jako jakiś przybytek czy coś takiego, w grze. Rysunek jest nie skończony jeszcze trochę zostało do zrobienia, ale już teraz chcę podzielić się tym co udało mi się już zrobić, jest to szkic i jeszcze nie dokończona część graficzna, czy detale, faktura itp. Może za wiele powiedzieć nie będzie się dało, nie mniej jednak myślę, że efekt końcowy (jak już skończę rysunek) będzie lepszy jeśli stopniowo pokażę Wam jak kolejno detale nadają pracy co raz to lepsiejszego wyglądu.
Aha... praca niestety jest na zbyt dużym formacie żeby ją tak można na skaner wrzucić, wiec niestety musiałem zrobić zdjęcie, tak więc jakość może być gorsza. Panie, panowie, przedstawiam:

Wooden Church


Uploaded with ImageShack.us


Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Badyl 26-04-2010, 17:58, w całości zmieniany 3 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #2 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Jak skończysz to pogadamy ^^ ogólnie zapowiada się całkiem interesująco ^^ czyli jak już powiedziałam: jak skończysz to pogadamy ^^


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
Badyl   #3 


Posty: 11
Dołączył: 29 Cze 2009
Cytuj
Po wielu próbach, podejściach, udało się i skończyłem. A więc finalna wersja może już ujrzeć światło dzienne, a tym samym możecie zobaczyć, skomentować, ocenić, pozytywnie bądź negatywnie (wszystko zależy od gustu). Niemniej jednak sam jestem zadowolony i usatysfakcjonowany, że udało mi się dobrnąć do końca tego rysunku. Mam nadzieje, że będzie się podobać w końcu to budynek jednej z lokacji gry (znaczy ma być :D )


Wooden Church (final)


Uploaded with ImageShack.us


Pozdrawiam!
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #4 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Ogólnie rzecz ujmując: wymiękłam. Mówiłam, że zapowiadało się całkiem interesująco, ale nie sądziłam, że praca będzie aż tak dobra! Szczerze! Widać, że musiałeś sporo nad nią poświęcić czasu. Poza tym daje wrażenie bardzo realistycznej. Chociażby te belki w kościele. Podziwiam, że chciało Ci się każdą oddzielnie robić - dzięki temu budynek nabrał pewnej przestrzeni...

Dobra. Nie wiem o czym mówię, ale w każdym bądź razie praca jest wykonana bardzo starannie. I cieniowanie i tło również pasują... Ogólnie git. Wiem, że każdy ma swoje zdanie i gusty, jeżeli chodzi o technikę rysowania, ale jeżeli ktoś powie, że ta praca jest "nie za bardzo" to się mocno zdziwię.

Gratuluję. Jest czego. Czekam na nowe ^^


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Insoolent   #5 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 195
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Gru 2009
Skąd: Olsztyn, Warszawa
Cytuj
O kur...cze! Jestem pod wrażeniem, pod wielkim wrażeniem. Ta perspektywa, drzewa. nagrobki... i te okieneczka w kościele! <wpatruje oczy z podziwem> Jest przecudowny! Podziwiam Twoją cierpliwość ^^ ja bym nie mogła rysować tak szczegółowej pracy :P
Zabieraj się do tworzenia nowej ! :D

10/10 !


bo ja też chcę mieć posty przedzielane kreską ! :P
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #6 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Wyglądałoby to lepiej gdybyś pokazał nam wersję w lepszej jakości. Taka jest stanowczo zbyt ciemna i mi osobiście nie podoba się aż tak znowu bardzo :P
Zauważyłem też , że perfekcyjnie dopieściłeś kościół a olałeś jego otoczenie. Np. na cmentarzu mógłbyś dorysować więcej szczegółów.
Nie dam jeszcze oceny, bo zdjęcie jest zbyt niewyraźne żeby przyjrzeć się wszystkim detalom rysunku :)


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Insoolent   #7 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 195
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Gru 2009
Skąd: Olsztyn, Warszawa
Cytuj
Coyote, Lorgan wrzucił poprawione zdjęcie ;)


bo ja też chcę mieć posty przedzielane kreską ! :P
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #8 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Wiem , ale mi chodzi o takie duże żeby było widać wszystkie szczegóły :D


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Insoolent   #9 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 195
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Gru 2009
Skąd: Olsztyn, Warszawa
Cytuj
To do Lorgana pisz podanie o większy rozmiar obrazka :P bo w sumie to co wrzucił, rzeczywiście jest strasznie małe :P

Lorgan: Retuszowałem obrazek tylko po to, żeby można go było umieścić przy opisie lokacji. Jeśli chcecie większy, piszcie do Badyla, może Wam zeskanuje :DD


bo ja też chcę mieć posty przedzielane kreską ! :P
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 09-05-2010, 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
Badyl   #10 


Posty: 11
Dołączył: 29 Cze 2009
Cytuj
Nie zeskanuje bo niestety nie posiadam skanera który obsłuży format 50x70cm i dlatego też odpada jakakolwiek inna forma przedstawienia tego rysunku. Jedynie zdjęcie wchodzi w grę nic innego. Aparat mam jakiś tam cyfrowy samsung, żadna lustrzanka wiec niestety musi być tak jak jest.

Co do otoczenia, to ono spełnia mniejszą rolę, znacznie odległą, na celu miałem uwydatnienie samego kościoła. A zalecałem się do form jakich mnie uczono, najwyraźniej rysujemy to co chcemy przedstawić, główny obiekt, inne kadry/plany rysujemy mniej wyraźniej, z tego powodu, że zbytnio by się one zlewały i nie wiadomo co rysownik chciałby ukazać widzowi. Tylko mogę powiedzieć w kwestii re-komentarza.

Pozdrawiam!
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13