Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Kalamir] Bingo Note
 Rozpoczęty przez »Kalamir, 31-08-2009, 00:02

15 odpowiedzi w tym temacie
»Kalamir   #11 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Nag:


Sanbetsu:



   
Profil PW
 
 
»Twitch   #12 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Świetnie to wygląda. Pierwotna wersja z tymi tajemniczymi znaczkami w koło kojarzyła mi się z FMA i wydawała się bardziej klimatyczniejsza, ale ta pasuje zdecydowanie lepiej do Tenchi.

Planujesz dla pozostałych to wykonać? :P


Little hell.
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #13 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Poprzednia wersja w ogóle mi się nie podobała. Ta podoba mi się bardzo: uwzględnia szkoły walki, Ten, Chi i jest bardziej przejrzysta. Super.

Pzdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #14 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Zajrzałem do tematu przypadkiem ale wygląda to świetnie. Czy planujesz zrobienie takich zestawień dla wszystkich aktywnych graczy? Ja na pewno chciałbym własne. :)

Może dołączymy je do kart postaci? Sylwetka + rozrysowane statystyki byłyby świetnym dodatkiem.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #15 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Khazar:


Babilon:


Zrobienie czegoś takiego to 5 minut zabawy, nie jest to skomplikowane. Niestety, jest to raczej nic nie znacząca ciekawostka, produkowanie tego dla każdego mija się z celem z jednego powodu. Postacie są nieciekawe, nierozbudowywane i wtórne w statystykach.

Jeżeli interesują was wartości na wykresach to zaraz podam wam liczby jakie wybrałem.

TEN i CHI 1 punkt równa się 10% wyjście ponad skale oznacza full na diagramie.
Shageki, Kenjutsu, Fuketsugei, Hakuda, wartość 0 czyli brak talentu oznacza 25% na diagramie, te parametry nie mogą sięgnąć zera chyba, że jest się inwalidą. Każdy kolejny punkt oznacza 25% więcej aż do 75% przy wartości 2. 100% można zdobyć tylko przy pomocy stylu walki.
Siła, Szybkość, Wytrzymałość, każdy 1 punkt równa się 10% z uwzględnieniem douriki. Wyjście ponad 100% (wartość 10 punktów) oznacza full na diagramie.
Umiejętności 20 punktów umiejętności to 100% na diagramie. Suma punktów umiejętności x5 daje wynik %.
Moc: 4 poziomy postaci każdy jeden to 25%
Szkoła walki/Sztuki walki: 4 punkty (4ty dodatkowy za onten) każdy jeden punkt wykorzystany to 25%

Jeżeli sie gdzieś pomyliłem, to bardzo przepraszam.



   
Profil PW
 
 
»Twitch   #16 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Kalamir napisał/a:
Zrobienie czegoś takiego to 5 minut zabawy, nie jest to skomplikowane. Niestety, jest to raczej nic nie znacząca ciekawostka, produkowanie tego dla każdego mija się z celem z jednego powodu. Postacie są nieciekawe, nierozbudowywane i wtórne w statystykach.

To, że babilończycy wyglądają nieciekawie nie znaczy, że pozostali też. Moim zdaniem nieźle będą się prezentowały profile khazarczyków, którzy dodatkowo wykupią szkołę walki. Z jednej strony bazowe, z drugiej transformacja, a na koniec właśnie szkoły. A skoro to 5 minut zabawy to się nie zniechęcaj :)


Little hell.
   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 12