Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Lorgan] Avatary G13/Tenchi PBF
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 15-12-2008, 01:20

513 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #21 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Może i ja ocenię te prace. Tak więc po kolei...

Lorgan "Shinigami" Gravier - postać wygląda na opanowanego, dystyngowanego, może i zimnego mężczyznę z wyższych sfer. Okulary niezbyt mogłyby pasować do wojownika z Nag, jednak może on być członkiem wywiadu i jego zadaniem jest dawać przeciwnikowi mylne wrażenie. Efekt końcowy ciekawy, poszczególne linie mogły by być nieco wyraźniejsze. 8/10

Curse - nie zgodzę się z niektórymi opiniującymi, jakoby grzywka wyglądała sztucznie i prezentowała się niezbyt ciekawie. Jest wręcz przeciwnie. Wygląda świetnie i nadaje przedstawianej postaci charakteru, wersja z golfem wydaje się być lepsza. 9/10

Coyote - avatar przedstawiający skrytą pod kapturem, tajemniczą postać. Wyszedł na prawdę klimatycznie i ciekawie, wyraz twarzy oraz spojrzenie skrywane przez cień rzucany przez kaptur dopełniają dzieła i wzmacniają otoczkę tajemniczości. 9,5/10

Lorgan "2" - praca wyszła ciekawie, przedstawiana postać wydaje się być zawadiackim szermierzem tylko co zapraszającym oglądającego do starcia. Postać wygląda dobrze, jednak chyba powtórzę za resztą, w porównaniu z poprzednim wizerunkiem pasuje mniej. Może fuzja obydwu avatarów przyniosła by zadowalające efekty? 8/10

Twitch - niezwykle pomysłowo podchodzisz do swoich prac i potrafisz wykrzesać na podstawie kart na prawdę ciekawy efekt. Postać wygląda dokładnie tak jak ją sobie wyobrażałem, nie spodziewałem się, że na podstawie opisu jaki stworzyłem będzie można stworzyć coś takiego. Wygląda świetnie, dzięki. 9,5/10


Little hell.
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #22 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Curse odradzała mi te usta... ale jest późno... i jakoś tak mi się spodobały :DD Sprawiają wrażenie, że postać na avatarze jest "znudzonym delikwentem" - przynajmniej w moim odczuciu. Co Wy na ten temat sądzicie?

[ usunięte ]

Enjoy.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Altor   #23 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 73
Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Gdańsk
Cytuj
Nienaturalnie wygięte :) tak bym ujął to co widzę ^^. Pomysł z lekko poszerzonym i podniesionym kącikiem ust - dobry, wykonanie natomiast jest średnie :P Cała reszta jak zawsze perfekcyjna :P


Bellum lumpus cave humanum.
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #24 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Okej... kolejna wersja (będę próbował, aż efekt stanie się zadowalający :DD ).



Enjoy.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Altor   #25 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 73
Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Gdańsk
Cytuj
duuuużo lepiej :) Ciężko zauważyć różnicę między tymi dwoma, ale chyba wolę wersje 1. :)


Bellum lumpus cave humanum.
   
Profil PW Email
 
 
^Curse   #26 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
No.. te usta są ok. Chociaż ja i tak chyba wolę tamte otwarte :DD Ale całokształt przedstawia się ładnie. Tylko hmm.. mam wrażenie, że jakość avka jest gorsza w porównaniu do poprzednich prac.
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #27 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Dużo lepiej :D Zauważyłem, że dostosowałeś nawet swój avatar do nowego wyglądu postaci :P Teraz wszystko jest jak trzeba. 9,5/10


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
*Lorgan   #28 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Altor:

[ usunięte ]

Mam nadzieję, że wyszedł dobrze. Nie pewność, czy przeczucie - właśnie nadzieję. Nie spałem od 48 godzin. Zrobiłem "coś", ale nie umiem już tego obiektywnie ocenić :DD

Enjoy.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Twitch   #29 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Lorgan "Shinigami" Gravier - pomysł na przerobienie jednego z poprzednich avatarów okazał się korzystny. Kilka modyfikacji i zmiana ubioru pasuje. Uzyskałeś ciekawy efekt. 9/10

Altor - fajnie wyszła Ci ta praca. Pasuje do opisu postaci i ma odpowiednią prezencję. Tylko jeden kosmyk włosów jest jakby ścięty, lub nie dorysowany. Szrama pod okiem też się znalazła, plus. 9/10


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Altor   #30 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 73
Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Gdańsk
Cytuj
heh xD Mimo, że o postać nie prosiłem to dzięki :) , nie tak sobie go wyobrażałem ale jest niemalże perfekcyjny :P thank you :)


Bellum lumpus cave humanum.
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 12