Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Drax] Zabawy nowicjusza
 Rozpoczęty przez »Drax, 12-11-2016, 21:06

29 odpowiedzi w tym temacie
»Drax   #21 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Dzięki za komentarze ;)

A jako, że nie mam noworocznego kaca, chwilę pobawiłem się starym wizerunkiem Tekkeya ( tym, który najbardziej przypadł mi do gustu, jeśli chodzi o jego postać ).

Oto Tekkey, zaczynający emanować swoją mocą:

Najfajniejszy Tekkey.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 499 raz(y) 125.05 KB



Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #22 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Dann jest świetnie wykonany. Mam smaka na całą postać.

Począwszy od Pita ,a kończąc na Tekkeyu, szybko przejrzałem prace i jestem zachwycony w jaki sposób kolor dodaje charakteru postaciom. Wydobywa dodatkowo charakter anime jeśli można to tak określić (szczególnie różowe włosy Tekkeya).


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #23 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Wybacz brak ocen z mojej strony, ale czas to nadrobić ;) Na początek napiszę, że sam kiedyś chciałem zabrać się za kolorowanie postaci, ale straciłem zapał bardzo szybko. Kupa pracy przy tym, więc plus za to, że Ci się w ogóle chce.

Okej, jadąc od początku, czyli ode mnie :DD

Podoba mi się styl, jaki narzuciłeś. Łączenie coyote'a browna z oliwką prezentuje się bardzo fajnie. Przyczepić się mogę do walizki, bo z natury są albo srebrne, albo czarne :D Poza tym super wykonanie całości. 10/10

Avatar Danna prezentuje się bardzo na poziomie, ale kompletnie mi do niego nie pasuje. Przecież to życiowa sierota, gdzie takie doświadczenie i powaga... :DD Żarty żartami. Jedyne, co mi nie pasuje, to kołnierz. Dla mnie wygląda zbyt sztucznie. Poza tym ok. 9/10

Pit i Shadow to kolejne dziesiątki. Widać, że poprawiasz styl i wychodzi to coraz lepiej. Nie mam nic do zarzucenia. Obie 10/10.

Tekkey niestety mi się nie podoba. Samo kolorowanie super, jednak ten outer glow i kontury nie wpadają mi w oko. Takie widzimisię, ale niestety, nie przemawia do mnie na manifestacja mocy :) 7.5/10

pzdr.
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #24 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Dzięki za komentarze ;)

Dodaję teraz kolejną pracę, tym razem zbiorową ;) Mnie samemu nie podoba się tak w stu procentach, ale może Wam przypadnie do gustu ;) I przez pewien czas będzie to ostatnia praca graficzna, czas powrócić do pisania.

Yami


Per aspera ad astra.
Ostatnio zmieniony przez Drax 02-01-2017, 15:23, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #25 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Oh hell yeah! Wygląda wspaniale. Jedynie delikatne rozmycie mi przeszkadza. 9/10 A dodatkowo okraszone wiadomością o twoim powrocie do pisania, staje się niniejszym najsilniejszym punktem mojego dnia.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Shadow   #26 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 251
Wiek: 27
Dołączył: 28 Maj 2015
Skąd: Zagłębie kabaretowe
Cytuj
Fajny pomysł. Kolor jest ekstra. Ale mam z tą grafiką jeden problem - cienie sprawiają wrażenie 3d, co w połączeniu z postaciami z jakiegoś powodu powoduje, że mam wrażenie jakbym patrzył na kartonowe podobizny aktorów ustawione w rzędzie, które sfotografowano i dano na plakat filmowy, co z jakiegoś względu powoduje, że jeszcze bardziej mi się ta praca podoba ^^ Jakby ta grafika mówiła "są tak nieuchwytni, że nie chcieli pojawić się na sesji zdjęciowej, więc użyliśmy kartonowych zamienników" xD Przez to wszystko ciężko mi to ocenić, ale za ogólne wrażenie i rozbawienie 9/10, tak trzymaj :ok:


W więziennej rozpaczy...
Ostatnio zmieniony przez Shadow 02-01-2017, 23:56, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #27 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Mi się niestety nie podoba. Może gdybyś użył prostego tła, jednobarwnego nawet i ustawił postaci koło siebie, to efekt byłby zadowalający. Samo kolorowanie ponownie na wysokim poziomie, jednak kontury wyszły w kilku miejscach tragicznie. Gdybyś naniósł zmiany, to pokusiłbym się o ocenę, a tak się wstrzymam ;)
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #28 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011
Cytuj
Gwoli wyjaśnienia, piszę po raz drugi, poprzedni komentarz zeżarł mi relog i musiałem ochłonąć. :/ Ehem... no to wio.
He-herezja ! Każdy Tekkey jest najfajniejszy! Niemniej super znowu zobaczyć starego, Grzywą-Zarzucam Tekkeya w nowszej odsłonie (i to tak szybko!).
Czernie i szarości zawsze w modzie. Gumo-różowy kolor mi pasuje, zdecydowanie podoba mi się dobrany kolor oczu. Skóra bez poparzeń słonecznych, kolejny plus. :D Trochę zastanawia mnie po co ten jasny obrys sylwetki, ciemnoczerwona aura douriki (bo na to raczej wygląda, niż na manifestację mocy) w zupełności by wystarczyła. Z mankamentów - mam wrażenie, że powraca klątwa sprzączki u pasa, widać tam więcej brązu niż powinno go być? Suma sumarum praca podoba mi się. Dobra robota Draxie. :ok:

A ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o resztę prac - nie do końca jestem fanem efektów farby i rozmazania. Ten napis Yummy imho nie wygląda dobrze wyrównany do lewej. Się zgodzę, kolor dodaje tym postaciom życia. Jedno spojrzenie na Genkaku i kusarigama się w kieszeni otwiera. :DD Ciekawa galeria, oby przybywało kolejnych kolo-portretów. Iiiii w tym miejscy chciałbym się zadeklarować jako zwolennik sami-wiecie-jakich parytetów. Taki wniosek na przyszłość. :pedo:


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #29 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Całkiem niezłe, ale wszystko jest chyba trochę za mocno rozmazane? Bo zamiast efektu niepokoju/grozy czuję się, jakbym miała wadę wzroku na co najmniej -2 😜


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Twitch   #30 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Naoko napisał/a:
Całkiem niezłe, ale wszystko jest chyba trochę za mocno rozmazane? Bo zamiast efektu niepokoju/grozy czuję się, jakbym miała wadę wzroku na co najmniej -2 😜

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Pomysł jest fajny, ale te rozmazanie mi nie pasuje.


Little hell.
   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 16