Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Drax] Zabawy nowicjusza
 Rozpoczęty przez »Drax, 12-11-2016, 21:06

29 odpowiedzi w tym temacie
»Drax   #1 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Witam,
jako, że naszła mnie chęć pobawienia się troszkę programem graficznym, postanowiłem potworzyć również troszkę w klimatach tenchi. Jestem w tym kompletnym nowicjuszem i nie posądzałbym siebie o jakikolwiek talent graficzny, jednak chętnie podzielę się swoimi pracami i poczytam co tam macie do powiedzenia.
Od razu jednak zaznaczam, iż będę głównie posługiwał się modelami stworzonymi już przez Lorgana ( który mam nadzieję, że nie będzie zgłaszał sprzeciwu, w końcu to prace na to forum :) ), więc nie spodziewajcie się nie wiadomo czego. Głównie będę starał się dorobić jakieś efekty, czy też tła.

No, to tyle wstępu.

Na początek przedstawiam wam naczelnego ponuraka w świecie tenchi - Fenrisa.

Sorata.jpg
Fenris
Pobierz Plik ściągnięto 565 raz(y) 140.06 KB



Per aspera ad astra.
Ostatnio zmieniony przez Drax 12-11-2016, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Mnóstwo mroku, który rozmazuje obraz ale podoba mi się. Dałoby radę oddalić trochę postać by była bardziej niewyraźna? Myślę, że kontur rozmyty w konarach drzew byłby jeszcze bardziej złowieszczy.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #3 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Ok, tu masz bardziej rozmazaną pracę ( rozmazywanie samych drzew sprawiło, że twoja postać nie pasowała do reszty obrazka, więc i ją musiałem trochę rozmazać, z czego nie do końca jestem zadowolony ). Jeśli chodzi o pomniejszanie, to musiałbyś chyba poprosić kogoś lepiej ogarniającego te tematy. Próbowałem, ale niezbyt dobrze mi to szło :<

Pzdr.

Sorata 2.jpg
Sorata 2
Pobierz Plik ściągnięto 535 raz(y) 116.64 KB



Per aspera ad astra.
Ostatnio zmieniony przez Drax 13-11-2016, 01:11, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Jednak pierwsza wersja wygląda lepiej. Niemniej dzięki. :)


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #5 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
A proszę :P Wiem, że to póki co może nic skomplikowanego, ale cóż... cały czas coś tam próbuję ;)

Tym razem Lorgan Gravier złapany w momencie przemiany w dymek.

Edit: w sumie, jak to wstawiłem, od razu sam spojrzałem z perspektywy odbiorcy ( dziwna zależność :P ) i na pierwszy rzut oka dostrzegłem dwa idiotyczne defekty. Poprawiłem więc od razu pozostałości po lewej nodze i przerobiłem "mangowy" dymek unoszący się z dłoni postaci.

Lorgan z efektem 2.jpg
Poprawiona wersja
Pobierz Plik ściągnięto 545 raz(y) 64.17 KB

Lorgan z efektem.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 527 raz(y) 59.53 KB



Per aspera ad astra.
Ostatnio zmieniony przez Drax 14-11-2016, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Dann   #6 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Dymkowego Lorgana wyobrażałem sobie jakoś bardziej... zbitego? :P Coś a'la Mgiełkodymek z Lost, tylko oczywiście trochę mniejszych gabarytów. Ale wygląda całej przyjemnie, podoba mi się bardziej niż horrorowy Sorata.


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #7 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Kilka obejrzanych tutoriali za mną, więc nauczyłem się paru nowych rzeczy. Wydaje mi się, że wyszło fajnie :P
Pod lupę po raz kolejny postanowiłem wziąć Soratę, tym razem tworząc coś, co może przypominać mini-komiks w starym stylu ;)

Ładnie proszę o komentarze, co sądzicie, co poprawić, itp. ;)

Edit: oryginalna praca waży za dużo, jak na załącznik, więc wrzucam z pogorszoną, niestety, jakością :(

Edit2: Ok, oryginał wrzuciłem tutaj: https://postimg.org/image/5y6d7ajm5/

Sorata 4.jpg
Old school
Pobierz Plik ściągnięto 524 raz(y) 192.45 KB



Per aspera ad astra.
Ostatnio zmieniony przez Drax 15-11-2016, 15:37, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #8 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Woah! Jest klimat :) Miejscówka i ton niezmienne (chociaż wykonanie lepsze) ale dialog dodał kontekst, którego brakowało. Dzięki :)


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #9 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Nie jest to za bardzo mój klimat, ale jednak pokuszę się o ocenę ;)

Pierwsze prace pozostawię bez oceny, ponieważ nic szczególnego nie przedstawiają. Do tego straszna jakość postaci Soraty (kontury). Osobiście uważam, że lepiej zacząć od ostatniej oracy, jaką oddałeś. Widac, że polepszyles styl, nauczyłeś się czegoś nowego i powstał fajny obrazek. Zmienilbym czcionkę na bardziej komiksowo-mangowa i może usunął teksturę z postaci. Poza tym gitarka.

9/10
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #10 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Hej,
dzięki za komentarze ;) Trochę starałem się pobawić swoją postacią i miałem wiele nieudanych prób dopasowania twarzy stworzonej przez Lorgana do jakiegoś ciekawego tułowia. W końcu udało mi się coś wykombinować, z czego jestem względnie zadowolony :P Co sądzicie?

Hawtin 2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 496 raz(y) 142.72 KB



Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 19