Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


DCUniverse
 Rozpoczęty przez »Sorata, 15-04-2016, 11:34

12 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #11 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Przyznaje, że czekam na Aquamana. Pójdę też na Shazama. No ale Aquaman albo uratuje to uniwersum albo je pogrąży, wiec wszystkiego dowiemy się już za kilka tygodni.


Jesteś już po seansie? I co dalej z uniwersum DC według ciebie? Jest co ratować?


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #12 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Wiesz co...pisałem długiego posta z uzasadnieniem. Skasowałem. Odpowiem po prostu: Niespecjalnie.
Film to wręcz plagiat Thor: Ragnarok. Jest zlepkiem całej masy elementów, które do siebie nie pasują. Lepszy przeciętniak, dzieciakom się podoba. Ja bym w to nie brnął dalej. Szkoda czasu.



   
Profil PW
 
 
»Sorata   #13 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Obejrzałem Aquamana i Shazama. Oba filmy to niezłe średniaki oczko wyżej od typowego origin story z Marvela. Jeżeli Birds of Prey (polskie tłumaczenie tytułu jest głupawe, wiec będę używał oryginału) okaże się równie niezłe, to powolutku wyłoni się zalążek niezłego uniwersum. Ciekawe, że filmy o bardzo znanych superbohaterach nie wyszły DC tak samo dobrze, jak o tych zazwyczaj pomijanych. Obejrzałbym coś o Martian Manhunterze (niech tylko zmienią imię :) ) albo o Nightwingu. Szczerze powiedziawszy, czekam również na nowego Batmana z Robertem Pattisonem, chociaż nie wiem jeszcze, czy będzie on częścią DCU.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12