Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2015] Tenczowy Banan
 Rozpoczęty przez »oX, 24-09-2015, 15:25
 Zamknięty przez Lorgan, 07-11-2015, 15:33

12 odpowiedzi w tym temacie
^Tekkey   #11 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Perełka na koniec. :D
Szczerze mówiąc, zaraz po ujrzeniu tej kategorii byłem przekonany, że zagłosuję na oX'a. Nie dlatego, że CICHO i skutecznie wmieszał się w nasze plany. Każdemu zdarzają się potknięcia fabularne. Dlatego, że przegrał z papą oX'em. :roll:

Ale mój głos pójdzie na Lorgana. :DD Dlaczego? Ponieważ większość z was pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że w swoim głosie post wyżej Shadow mnie parafrazuje. Z jakiegoś powodu czytelnie wydzielony z tekstu Chybionego Strzału I przypis/dodatek z fragmentem podsumowującym absurdy oX'owego ataku na Optimę został ocenzurowany, czyli usunięty. Dodajmy do tego okoliczności w jakich oX w ogóle wyruszył do Optimy - zmuszanie mnie i Naoko do znerfowania newsów z reakcją na zamach bo "opinia publiczna nie może wiedzieć", po czym pełna akceptacja dla upublicznienia materiału z nazwiskiem Aotaro. :ok: Ponownie: brawo wy. Trzeba w ogóle mówić o niewidzialnych ścianach w Podmorskim Sekrecie i odwoływaniu się do systemowego zamrożenia czasu tam, gdzie można było użyć czysto fabularnych rozwiązań? A że można było i to bez najmniejszego problemu świadczy sam tekst Lorganowego ninmu. System, siódmy gracz Cesarstwa.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
Ostatnio zmieniony przez Tekkey 01-11-2015, 00:31, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #12 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Tak jak Tekkeya drażniły zaplanowane przeze mnie wydarzenia z Podmorskiego sekretu, tak ja jestem zdegustowany jego postawą przez te wszystkie miesiące. Głos na Jęczybułę za to, że nie umie się bawić :ok:

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Matheo   #13 
Rycerz


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 169
Wiek: 34
Dołączył: 11 Paź 2010
Skąd: Szczecin

Miałem swoje trzy typy i jeden dodatek

1. Shadow... za to, że daje się wpuścić na minę. Chłopak ma dobre chęci ale naiwnie wyzwał oX-a, a potem dał się mi podpuścić. Ostatecznie mam nadzieję, że przekuje swój zapał i zostanie dobrym graczem.

2. Drugi wątek dotyczył osoby, która podnosi mi ciśnienie, ale postanowiłem rozwiązać sprawę inaczej...

3. Oddam swój głos podobnie jak Drax... na wielką radę.... przy dwóch ostatnich starciach daliśmy bardzo ciała.

I minus (lub może głos jak przepisy pozwolą) też dla mnie, za zlekceważenie Shadowa i oddanie gównianej walki. sorry chłopaku. (Generalnie gdybym mógł zagłosować na siebie w tej kategorii to bym to zrobił)


Granatowo Bordowy Świat W Naszych Głowach Od Najmłodszych Lat....
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 15