Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Marvel: ANT-MAN
 Rozpoczęty przez »Twitch, 20-07-2015, 20:46

12 odpowiedzi w tym temacie
^Genkaku   #11 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Sorata napisał/a:
Dla mnie ratowanie świata również bywa frajdą.

Nie zrozum mnie źle, dla mnie też, ale po prostu to już jest tak wyeksploatowany temat, że przy Czasie Ultrona chciało mi się rzygać. Inna sprawa, że ci najnowsi Avengersi byli do bólu słabi. Od samego początku ciężko było odnaleźć sens tej historii.
Ant-Man bardzo mi się podobał bo zrezygnowali z tego całego patosu i w pewnym stopniu pozwolili sobie nawet na kilka żartów z konwencji superbohaterów, plus bardzo odpowiadała mi historia typu Heist.
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Sorata   #12 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Nie zrozum mnie źle, dla mnie też, ale po prostu to już jest tak wyeksploatowany temat, że przy Czasie Ultrona chciało mi się rzygać. Inna sprawa, że ci najnowsi Avengersi byli do bólu słabi. Od samego początku ciężko było odnaleźć sens tej historii.


To prawda. MCU zaczęło obierać drogę w dół. O ile większość rzeczy była na tym samym poziomie, co w Ant-man'ie, o tyle całościowe wykonanie i spłycenie wątków pozostawiało wiele do życzenia.

Cytat:
Ant-Man bardzo mi się podobał bo zrezygnowali z tego całego patosu i w pewnym stopniu pozwolili sobie nawet na kilka żartów z konwencji superbohaterów, plus bardzo odpowiadała mi historia typu Heist.


Czyli po prostu trafił w twój gust. Jeśli chodzi o historie o superbohaterach bardziej odpowiada mi pseudorealistyczne podejście reżyserskie Nolana lub Snydera.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
dereka   #13 


Posty: 3
Dołączyła: 12 Sty 2016
Cytuj
mi się ten film bardzo podobał, troche odbiegał od innych produkcji, ale byl ciekawy momentami zabawny, ogólnie to polecam na pewno go kiedys znowu obejrze
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13