Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2014] Najlepsza moc, czar lub transformacja
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2014, 20:43
 Zamknięty przez Lorgan, 02-11-2014, 11:35

10 odpowiedzi w tym temacie
^Tekkey   #11 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Nie lubię tej kategorii. Zawsze mam ogromny dylemat, która zdolność najbardziej mnie urzekła w danym sezonie. Moje pudło tym razem to:
1. Babilon ma boga Lumena. My, Sanbetsu, mamy boga Sumena. A agent Pit jest czempionem Jego. Naznaczony piorunem z jasnego nieba, okadzony ozonem i prostujący ścieżki światłowodowe. Już pokazałeś, że nie brakuje Ci pomysłów na wykorzystanie nowych mocy. Dotąd głównie w Ninmu, ale nawet w przegranej walce dałeś popis Raidenowania pomimo napiętego terminu i braku weny. Przez ciebie boję się otworzyć lodówkę! :DD Niech Moc (P) będzie z tobą!.
2. Coltis - było blisko, naprawdę blisko. Przeważyło na korzyść Pita to, że jego moc jest w moich oczach bardziej spójna. Lubię twoje SC: Decay, podziwiam je szczególnie w połączeniu z SC: Tainted Heart. Natomiast SC: Hands of Guilty wprowadza w moim odczuciu dysonans. Niszczyciel :choose: Kreator. Tobie polecam "S", jak spójność. ;)
3. Miałem tego nie robić, ale nominuję też postać z poziomu 0. Draxie, moim zdaniem nie powinieneś już na samym początku tak rozbudowywać zdolności, ale przemawia tu głównie moja niechęć do skokowych eskalacji mocy. Gdzie tu frajda z rozwoju postaci i przesuwania granic własnych limitów? Niemniej, twoje huko-błyskowe aury są świetnym zestawem zaklęć. Dodam tylko, że wielkie umysły myślą podobnie, a ja znowu muszę się zastanawiać nad teoretycznymi mocami mojej ewentualnej frakcji. :P
Dzika Karta: oX i jego tajemnicza umiejętność Seikou (Bull's Eye), łamiąca prawa boskie, fizyki i regulamin BHP Tajnej Wojny. Jak przejawisz aktywność (względnie utrzymasz ją do przyszłej gali Tenchi Awards), to gwarantuję ci, że znajdziesz się na nowej odsłonie pudła.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13