Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2014] Najlepsza moc, czar lub transformacja
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2014, 20:43
 Zamknięty przez Lorgan, 02-11-2014, 11:35

10 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Bezimienny Sanbeta, jeden z ostatnich tej narodowości, po mozolnej wspinaczce stanął na skraju jałowego, czerwonego płaskowyżu. Był na miejscu. Nie cieszył się, że tu dotarł, ale od kiedy na stare miasta spadły pierwsze płomienie plazmowych lanc, jego życiem rządził obowiązek. To on kazał mu udokumentować straszliwe zbrodnie popełnione przez Mitsukai.
- Jesteśmy – co prawda jego szamański towarzysz zginął lata temu, zniszczony wraz z unikatowym procesorem, który go skrywał, ale nawyki nie znikają tak łatwo.
Poniżej, na kilkuset hektarach powierzchni ściełały się pozostałości największego battle royale, jakie widziała ta planeta. Dawno temu, Nieśmiertelni złapali tylu nadludzi ilu mogli i wypuścili ich tutaj by się pomordowali. Skopiowali umiejętności zwycięzców, wyhodowali kolejne wariacje i wypuścili ponownie, jakby ciągle czegoś szukając. Przez całe lata prowadzili tą chorą grę. Powykrzywiane szkielety ich obiektów testowych szczerzyły teraz zęby do zachmurzonego nieba. Echa nieludzkich eksperymentów na pewno jeszcze długo będą nawiedzać te pustkowia.
- Spoczywajcie w pokoju – nie zostało nic do powiedzenia. Tylko praca. Obowiązek.

_______________________________________________________________

Wymagania szczegółowe:
 Głos oddaje się na gracza posiadającego aktywną postać w Tenchi PBF;
 Pod uwagę należy brać tylko czas, który obejmuje Tenchi Awards 2014;
 Gracz musi mieć w pełni uzupełnioną kartę;
 Głos oddany na własną postać jest nieważny.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #2 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Przy okazji tej gali rozważałem Henkei Coyote'a (niedoceniony przeze mnie wcześniej, ale inspirujący efekt, który przydaje się w wielu sytuacjach), Shuusei Ayami (chyba najoryginalniejsza transformacja na Tenchi) oraz arsenał zaklęć Coltisa (zróżnicowane i bardzo dobrze utylizowane).
Mocami Genkaku już po prostu rzygam - z piedestału spadły w moim rankingu na samo dno. Głównie za sprawą przekombinowania.
Zdecydowałem się ostatecznie na Coyote'a, bo nie wypada głosować na żonę, zwłaszcza gdy w ogóle nie jest aktywna, a moc Coltisa jest po prostu trochę mniej fajna.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #3 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Nie mogę zdecydować się między Soratą a Tekkeyem. Obaj mają fajne, unikalne moce i prześcigają się nawzajem w pomysłach na ich zastosowanie. Ostatecznie wybieram Tekkeya bo jego kwio-bio-mechaniczny pająk (Tankyuu Sanbetańska Robota) naprawdę mocno mi zaimponował.
Ostatnio zmieniony przez Genkaku 15-10-2014, 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email Skype
 
 
^Coyote   #4 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków

Tutaj miałem wątpliwości ale zdecydowałem zagłosować na Soratę jednak. Stary dobry wilkołak i w dodatku kontroluje przyrodę. Jestem na tak ;)


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Coltis   #5 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok

Głosuję na moc Raidena! Flawless Victory! Ekhm... to znaczy na Pita ;) Jest dobrze wyskalowana, zapewnia mu niezły arsenał zagrań i nie jest przekombinowana, jak zdolności niektórych użytkowników. Ktoś mógłby powiedzieć, że jest zbyt standardowa, bądź mało pomysłowa. Ja powiem "klasyczna", a do tego fajnie wykorzystywana. Szczególnie podobają mi się skoki a'la teleport w formie ładunku elektrycznego i potencjał (pun not intended ;P) bycia jak Morgan Freeman, dający Bruce'owi Wszechmogącemu drugą szansę ^^.


I wanna be the very best, like no one ever was.
Ostatnio zmieniony przez Coltis 16-10-2014, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #6 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

Oddaję głos na Graversha - jego koncepcja zmiennokształtnego Agenta jest na tyle interesująca, by zostać wymienioną. Dodatkowo widzę w niej potencjał i mam nadzieję, że zostanie odpowiednio wykorzystany.


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Sorata   #7 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Pit - trzecim poziomem ułożył ostatni element układanki i wywołał we mnie czystą zazdrość.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Graversh   #8 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 36
Dołączył: 26 Maj 2014

Przeglądałem karty postaci i miałem niemały dylemat. Tym bardziej, że przy postaciach z niższych poziomów ciężko określić co dana moc może jeszcze osiągnąć. Przyznam szczerze, że nie do końca byłem przekonany do tego głosu, bo nie specjalnie podoba mi się wygląd tej transformacji, ale sama moc... Nie wiem co autor ma w zamiarze, ale ja mam masę pomsyłów na zastosowanie dla umiejętności jakie wiążą się z przemianą Twitcha. Widzi mi się scena z Władcy Pierścieni jak enty atakują wieżę Sarumana...

Oddaję głos na Twitcha i jego transformację
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #9 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice

Głos na Coltisa - za oryginalny, świetny czar. Zaklęcie z dłońmi akurat nie do końca mi się podoba, lecz to pierwsze ( Sinners Command: Decay) - ekstra.


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #10 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

pusty głos

/ fajny mam podpis xD ?



   
Profil PW
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 15