Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2014] Najfajniejsza postać 2 poziomu
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2014, 16:17
 Zamknięty przez Lorgan, 02-11-2014, 11:35

11 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Upokorzony Izuma nie zamierzał pozwolić by ktokolwiek go teraz widział. Owinął się gadzimi skrzydłami i rozpaczliwie szlochał. Jego nowoodkryty protest utonął jednak w całej gamie potępieńczych jęków i wrzasków współwięźniów. Na samym dnie kazamatów Mitsukai nigdy nie można się było nudzić. Regularnie, co drugi dzień zabierano go na arenę i kazano mordować kolejne ofiary. Mężczyzn, kobiety, dzieci, odrąbane głowy, rozdarte wnętrzności, krew...krew...krew, lali la la la...może tym razem to będzie Araraikou?
Kojące rozmyślania przerwał mu syk pneumatycznych drzwi i odgłos zbliżających się kroków.
- Już nie. Nie chcę – nie sądził, że kiedykolwiek wypowie te słowa. Przecież kiedyś, jeszcze gdy wszystko było mniej lub bardziej normalne, uwielbiał jatkę i zapach krwi. Skulił się mocniej.
Dozorca też kiedyś był wolnym człowiekiem. Jednak wypalone na czole piętno Nieśmiertelnych Bogów przez ostatnie lata skutecznie zabijało w nim ostatnie empatyczne odruchy.
- Znów mówisz jak byś miał jakikolwiek wybór. Do roboty! – niedbałe smagnięcie biczem elektrycznym wzmogło nacisk słowny.
Zasmarkany egzekutor z zaskoczeniem stwierdził, że nawet będąc socjopatycznym mordercą nie ma już chęci do życia. W końcu jaki jest sens życia psychopaty w świecie zamieszkanym przez takie same potwory jak on sam?

_______________________________________________________________

Wymagania szczegółowe:
• Głos oddaje się na gracza posiadającego postać na drugim poziomie;
• Można typować wyłącznie graczy, którzy posiadają aktywne postacie;
• Głos oddany na własną postać jest nieważny


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #2 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok

To tak naprawdę w tym sezonie walka Tekkey vs. Sorata. Dawajcie chłopaki solówę, zobaczymy kto wygra. Żartuję oczywiście ;P

Biję się z myślami jak Fenris ze swoją mroczną połową. Sorata definiował się przez własne demony oraz trójkącik z Mni i Genkaku. Punktów dla kraju nastukał, ale czy przysłużył się mu fabularnie?

Genbu natomiast jest typem agenta-gliny-tajniaka, który bardzo mi odpowiada. Walka z Izumą w ogóle sprawiła, że bardzo polubiłem tą postać.

I to jest to. Fenrisowi mogłem współczuć, Teczkeja polubić.

Mój ulubiony level 2 tego sezonu to Tekkey


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
»Graversh   #3 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 36
Dołączył: 26 Maj 2014

Głos oddam na osobę, które karta postaci była poniekąd dla mnie inspiracją. Widać, że był konkretny pomysł od samego początku, nie powielający schematów, a teraz jest sukcesywnie rozwijany. Moc, uzbrojenie, dodatkowe umiejętności - wszystko łączy się w jedną, zabójczą osobistość...

Oddaję głos na Tekkeya
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #4 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Zdecydowanie Sorata. Za głębię, emocje i kształtowanie postaci przeżytymi wydarzeniami, a nie jakimś wyimaginowanym planem gracza. Na drugim poziomie jest bezkonkurencyjny.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #5 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Sorata - podpisuje się całkowicie pod tym co napisał Lorgan.
   
Profil PW Email Skype
 
 
^Coyote   #6 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków

Genkaku napisał/a:
Sorata - podpisuje się całkowicie pod tym co napisał Lorgan.

Ja dodam tylko że Sorata się bardzo stara ale można zrobić to jeszcze lepiej. Teraz jednak nie ma konkurencji dla niego.


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Naoko   #7 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

Tekkey - jego koncepcja postaci bardziej do mnie przemawia niż Soraty. Curse i Coyote są mało oryginalni, dodatkowo nie potrafili w atrakcyjny sposób sprzedać swoich postaci.


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Sorata   #8 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Tekkey. Każdy kto czytał twoje wpisy wie, że zasługujesz. Kombinacja mocy, ekwipunku i charakteru postaci, lekkie, humorystyczne wpisy z dużą ilością pomysłów plasują Cię na podium nie tylko w tej kategorii.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #9 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice

Głos na Soratę - nie bardzo podobają mi się jego zdolności związane z władzą nad naturą, lecz jest hiperaktywny jako gracz i praktycznie sam potrafił konkurować przeciwko całemu Sanbetsu i Nag.


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #10 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

pusty głos <kaa-boom>



   
Profil PW
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13