Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Lorgan] Avatary G13/Tenchi PBF
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 15-12-2008, 01:20

513 odpowiedzi w tym temacie
^Curse   #511 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
Podoba mi się twoja ostatnia avatarowa passa :DD Jak widać do tego stopnia, że aż zaczęłam komentować :DD
Akurat w tym przypadku mam wrażenie, które inni mieli przy Elenie, tj. poprzedni wizerunek był oryginalny i bardzo pasował do postaci. Ale... ten jest supcio. Mam wrażenie, że stajesz się bardziej konsekwentny jeżeli chodzi o styl grafik. To dobrze ;) Podoba mi się tak samo jak Elena.


They're all dead... They just don't know it yet.
   
Profil PW Email
 
 
»Dann   #512 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Shadow w końcu nie wygląda jak chłopczyk (chciałbym powiedzieć, że tak mi się podobał, ale pewnie to spotkałoby się z dziwnym odzewem...), a jak godny szacunku facet. Ode mnie leci kolejna 10, chociaż jestem ciekaw opinii samego Shadowa :ok:


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
»Shadow   #513 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 251
Wiek: 27
Dołączył: 28 Maj 2015
Skąd: Zagłębie kabaretowe
Cytuj
ŚWIETNE! No. Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Osobiście jedyne z czym mam problem to bliskość kadru (że tak to nazwę). Z niewiadomego powodu przez to kapelusz przypomina mi czapkę kucharską xD W każdym razie - bardzo mi się podoba, pasuje idealnie do style razem z Eleną (teraz to mnie boli, że nie brałem tego Love story :DD ) :ok: Ode mnie w pełni zasłużona dyszka.
10/10 :ok:


W więziennej rozpaczy...
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #514 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Mam tak samo, jak Curse. Po prostu pierwsza wersja przedstawia tak dobrze Shadowa, że trudno to przebić. Co nie zmienia faktu, że nowa odsłona jest bardzo dobra. Ważne, że podoba się Shadowowi ;)


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13