Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


One Piece: polska manga od JPF
 Rozpoczęty przez »Twitch, 17-06-2011, 19:53
 Przesunięty przez Lorgan, 28-03-2016, 20:33

16 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #11 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Dzięki za odpowiedź :) Gonię i gonię One Piece, ale jeszcze sporo mi brakuje i tak ostatnio zastanawiałem się nad zakupem mangi.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #12 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Ja nie mam jeszcze żadnego tomu. Kiedy się wreszcie przeprowadzę i wyposażę w porządny regał, na pewno uzupełnię kolekcję ;)

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Twitch   #13 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Lorgan napisał/a:
Ja nie mam jeszcze żadnego tomu. Kiedy się wreszcie przeprowadzę i wyposażę w porządny regał, na pewno uzupełnię kolekcję ;)

Pozdrawiam.

Tyle osób chwali sobie ten tytuł, a jak spojrzę ile chapterów lub odcinków jest do nadrobienia to trochę wysiadam :P
A z kolekcji JPF mam najlepszą mangę, FullMetal Alchemist!


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Twitch   #14 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Zaparłem się w sobie i przeczytałem Alabastra Arc. Teraz nadgoniłem akcję i idę równo z polskim wydaniem. W porównaniu do obecnej akcji w chmurach to Alabastra była mało ciekawa i mało co nie przyczyniła się do tego, że bym porzucił tą mangę. Zaskakuje mnie tak mała ilość postaci, które zjadły owoce, które dały im moce. Rozumiem, że są one rzadkością, ale ciekaw jestem czy w późniejszych chapterach nie zrobi się nagle ich niesamowity wysyp.

Kupiłem właśnie 29 tom (wcześniej czytałem online wyłącznie) i ciekaw jestem jak odbiorę polskie wydanie.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #15 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Twitch napisał/a:
Rozumiem, że są one rzadkością, ale ciekaw jestem czy w późniejszych chapterach nie zrobi się nagle ich niesamowity wysyp.

Tak ;)
Twitch napisał/a:
Kupiłem właśnie 29 tom (wcześniej czytałem online wyłącznie) i ciekaw jestem jak odbiorę polskie wydanie.

W przyszłym miesiącu planuję kupić sobie ze 20 tomików na raz, o ile nie zdecyduję się ostatecznie na sprowadzenie Liar Game za pośrednictwem Komikslandii. Muszę to jeszcze przemyśleć.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Twitch   #16 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Lorgan napisał/a:
Twitch napisał/a:
Rozumiem, że są one rzadkością, ale ciekaw jestem czy w późniejszych chapterach nie zrobi się nagle ich niesamowity wysyp.

Tak ;)

Tak myślałem. Oby nie było to przesadzone, albo jak w stylu innej, popularnej mangi, żeby postacie z ciekawymi mocami nie padali jak muchy od byle czego i starć z byle kim.
Lorgan napisał/a:
Twitch napisał/a:
Kupiłem właśnie 29 tom (wcześniej czytałem online wyłącznie) i ciekaw jestem jak odbiorę polskie wydanie.

W przyszłym miesiącu planuję kupić sobie ze 20 tomików na raz, o ile nie zdecyduję się ostatecznie na sprowadzenie Liar Game za pośrednictwem Komikslandii. Muszę to jeszcze przemyśleć.

Pozdr.

Trochę zboczę z tematu - jak te Liar Game? Wspominała mi o tym jakiś czas temu koleżanka, choć mnie osobiście odrzuca kreska.
Dzięki za podsunięcie mi Komikslandii - widzę, że mają trochę niższe ceny od standardowych i ciekaw jestem mangi, która mi się wyświetliła na początku: 6000.

Lorgan: Liar Game jest bardzo fajne, chociaż często przesadzone. Trzeba się przyzwyczaić, że dla autora wysokie prawdopodobieństwo to prawda, a losowe zdarzenia w ogóle nie mają racji bytu ;)


Little hell.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 12-10-2014, 13:27, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW
 
 
»Twitch   #17 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Polska wersja mangi jest bardzo dobrze wykonana i tłumaczona. Tak, doceniam tłumaczenie, ponieważ w porównaniu z tym z Bleacha nie brzmi tak sztucznie i bezsensownie. Gdybym nie zatrważającej ilości tomów to bym zbierał dalej, jednak częstotliwość wydawania w Polsce i moja nieposkromiona ciekawość w stylu ,,co dalej..." wzięła górę i odpuściłem kupowanie mangi. Wybrałem najlepszy moment i nie kupiłem już 33 tomu z najgorszą sagą ever!
   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 15