Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Warhammer: Korona Zdrajcy
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 22-06-2015, 09:36

8 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Cześć,

Pomyślałem, że dobrym pomysłem będzie rozkręcenie wątku dotyczącego przygody, którą od zeszłej soboty możecie oglądać na YouTube.

Podzielcie się swoimi opiniami, pomysłami i spostrzeżeniami, a być może wpłyną na dalsze losy Tessy, Redemunda i Jotunna lub wyjaśnią co nieco z historii, którą współtworzą ;)

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»oX   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Pomysł kręcenia sesji bardzo mi się podoba, fajnie się to ogląda, jednak według mnie największym problemem jest dźwięk. Rycerza i krasnoluda ledwo słychać w porównaniu do Ciebie, Lorgan oraz do Sylwii. Poza tym chyba nie mogę się do czegokolwiek przyczepić. Widziałem dopiero pierwszą sesję, a wiadomo jakie są początki, wszystko musi się dobrze rozkręcić i takie tam. Coś więcej pewnie można powiedzieć po dwóch - trzech, bo wówczas widać, czy rozwija się wszystko w lepszym kierunku czy też stoi w miejscu.

Ogólnie duży plus za całokształt, na pewno będę oglądał resztę przygód (i Gen nie jedz tyle xD).

pzdr.
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #3 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011
Cytuj
Tekkey napisał/a:

Dobrze rozumiem, że po upadku w pierwszej sesji, Redemund przeżył całą walkę będąc na skraju śmierci, na jedno uderzenie?

Genkaku napisał/a:

tak :D i przeżyłem całą drugą sesje mając 2 punkty żywotności

Podsumowując - z pieśnią (mamrotaniem?) na ustach na wpół martwy rzucasz się penetrować krasnoludzkie ruiny zamieszkane przez zielonoskórych i inne paskudztwa, ale w analogicznej sytuacji nie ruszysz palcem żeby uratować życie jakiejś biednej (wsiowej) kobicie?
Drax napisał/a:
Faktycznie, prawdziwy z Ciebie rycerz, Gen :DD

Na razie projekt zapowiada się fajnie. Już Czekam na następny poniedziałek. ^^


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
^Genkaku   #4 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Tekkey napisał/a:

Podsumowując - z pieśnią (mamrotaniem?) na ustach na wpół martwy rzucasz się penetrować krasnoludzkie ruiny zamieszkane przez zielonoskórych i inne paskudztwa, ale w analogicznej sytuacji nie ruszysz palcem żeby uratować życie jakiejś biednej (wsiowej) kobicie?


Po pierwsze, za zejście do tych ruin dostałem nagrodę w złocie. Po drugie zostałem na wpół martwy wpadając na dół, więc odwrotu już nie było :P
Trzecia i najważniejsza sprawa to mentalność bretońskiej szlachty (przynajmniej tak jak ja to rozumiem) - Dla innego szlachcica mogę zejść do ruin żeby odnaleźć miecz jego przodków w zamian za złoto, chwałę i sławę, ale (SPILOER) nie będę uganiał się po lesie i narażał życia w walce z dezerterami dla wieśniaczki :P

P.S.
Nigdzie nie mówiłem/pisałem, że moja postać to będzie "rycerz w lśniącej zbroi" ;)
   
Profil PW Email Skype
 
 
*Lorgan   #5 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Redemund od trzeciej sesji będzie miał przyczepiony dodatkowy mikrofon pod samym dziobem, żeby było słychać jego złowieszcze mamrotanie.

Jeżeli macie zastrzeżenia do rycerskości naszego Bretończyka, za dwa tygodnie czeka was niezłe używanie :DD

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #6 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Lorgan napisał/a:

Jeżeli macie zastrzeżenia do rycerskości naszego Bretończyka, za dwa tygodnie czeka was niezłe używanie :DD

Pozdr.


Eeeeech, nienawidzę, cię Lorgan... nie możesz tego wyciąć ? :P Swoją drogą, powinieneś napisać "Bretfańczyka" ;)

Lorgan: To było "Brytfańczyka" :DD
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 22-06-2015, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email Skype
 
 
*Lorgan   #7 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Niestety z drugą sesją będzie spora obsuwa. Miała wyjść dzisiaj, ale tak bardzo pochłonęły mnie grafiki bohaterów Tenchi, że nie skończyłem montażu. Nawet wczoraj próbowałem się do tego zmusić, ale pogoda okazała się ostateczną wymówką :DD
Myślę, że powrócę do wypuszczania odcinków we wrześniu.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #8 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Jakieś postępy w montowaniu, czy zarzuciłeś projekt ? (tak z ciekawości pytam)
   
Profil PW Email Skype
 
 
*Lorgan   #9 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Nie zarzuciłem, ale na pewno zawiesiłem. Myślałem nad powrotem do pracy po Tankyuu, bo chciałbym sobie zrobić wtedy wakacje na Tenchi (oczywiście poza czysto administracyjnymi sprawami), ale nic nie obiecuję. Przy tak dużym projekcie, każda pierdoła może pokrzyżować plany, jak miało to zresztą miejsce w przeszłości.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13