Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Lorgan] Różne grafiki Tenchi PBF
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 17-11-2009, 22:26

635 odpowiedzi w tym temacie
»Naoko   #431 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Cytat:
Naoko - strzelam, że nie adamantium, a diament :DD

Kto bogatemu zabroni? :DD


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
^Coyote   #432 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Laseczka nie w moim typie ale zrobiona jak zwykle profesjonalnie ;) Nobunagaki niby też nie w moim typie bo nie gustuję w facetach, ale pełna klasa :lol: Najgroźniej wyglądający NPC zaraz po Widmowym :DD


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
*Lorgan   #433 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Co powiecie o pełnej podobiźnie Genkaku?



Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #434 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Ślicznie ^^ jedynie do czego mogę się przyczepić to płaszcz, który wydaje się bardzo gruby i masywny. Szczególnie górna część - kołnierz. Przypomina trochę PIMPa ;)

Podoba mi się sposób w jaki płaszcz jest zarzucony - nie wiadomo jaką niespodziankę postać trzyma w drugiej ręce. Cała sylwetka wyszła ładnie i proporcjonalnie. 9/10

P.S.
Może następnym razem wersja w chimerycznej zbroi ? ^^
   
Profil PW Email Skype
 
 
*Lorgan   #435 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Nie zdecydowałem jeszcze, czy aż tak daleko popłynę w stylizację. Gdybym tobie zrobił chimeryczną zbroję, musiałbym innym przedstawić ich moce, a nie uśmiecha mi się to za bardzo. Wspominałem jednak, że wezmę się za popularną i użyteczną frakcję, żeby mój Keres nie był samotny.



Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Tekkey   #436 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011
Cytuj
Aż się wpiszę, bo nie przestanie mnie to męczyć. Inaczej niż ty i Keras, Genkaku i Thekal okupują jedną, łysą głowę. Nie fajniej byłoby połączyć ich sylwetki na wzór Nairy Dreven i jej eee... zażyłego kolegi? https://tenchi.pl/imgshack/_f/f_0000345.png Pusty rękaw i jasny płaszcz to spory potencjał dla wydobycia kontrastu z dymiącymi łapskami Thekala.
Pełna grafika dużo przydaje do nowego avataru Genkaku. Co do Thekala, jak przedstawić zmiennokształtnego? XD Chyba każde przedstawienie można uznać za trafienie. To maska a'la czaszka szczura? Zresztą dziwnie przypomina mi http://ocdn.eu/images/pul...fc69c61913b.jpg :D
Hmm oceny:
Genkaku 9 (bo bez upragnionych wąsów :DD ).
Thekal 7 (sam w sobie ok, ale brakuje mi jakiegoś "Thekalowego" akcentu, wyróżnika. nie wiedzieć czemu)
Ostatnio zmieniony przez Tekkey 01-07-2015, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Dann   #437 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Świetna praca. Jedyny mankament, tak jak zauważył Gen, to "ciężki" wygląd płaszcza. Oprócz tego postać wygląda naprawdę dobrze. O frakcji krótko - genialna. Want moar :3
   
Profil PW Email
 
 
^Genkaku   #438 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
ooooj nie. Niestety nie pasuje mi ta grafika Thekala. Przykro mi Lorgan. Wygląda jakby tusz rozlał ci się na kartkę i stwierdziłeś "fuck it, przerobie na Thekala i zgarnę kilka punktów ;)

Maska/twarz ujdzie, jest przyjemnie "dziwna" i pokręcona, ale cała sylwetka jakoś mi nie pasuje. Thekal istnieje w realnym świecie w postaci dymu, a to (przynajmniej w mojej wyobraźni) wiąże się z łagodnymi, falistymi liniami. Tutaj wygląda jak symbiont ze Spider-mana w swoim poszarpanym, przypominającym smolistą plamę kształcie.

Cytat:
Aż się wpiszę, bo nie przestanie mnie to męczyć. Inaczej niż ty i Keras, Genkaku i Thekal okupują jedną, łysą głowę. Nie fajniej byłoby połączyć ich sylwetki na wzór Nairy Dreven i jej eee... zażyłego kolegi? https://tenchi.pl/imgshack/_f/f_0000345.png Pusty rękaw i jasny płaszcz to spory potencjał dla wydobycia kontrastu z dymiącymi łapskami Thekala.


Tu się zgodzę z Tekkeyem.

Myślę, że mógłbyś spróbować wygładzić nieco tą sylwetkę i zgodnie z sugestią Tekkeya powiązać ją jakoś z postacią, a'la Nairy Draven.
Ewentualnie, spróbować przedstawić Thekala w nieco inny sposób - jako czarną, humanoidalną postać, bez twarzy. Może coś w takim stylu ?

Oczywiście to tylko moje zdanie. I tak jestem wdzięczny, że chciało ci się brać za stworzenie podobizny mojej skromnej frakcji ^^

P.S.

Cytat:
Nie zdecydowałem jeszcze, czy aż tak daleko popłynę w stylizację. Gdybym tobie zrobił chimeryczną zbroję, musiałbym innym przedstawić ich moce, a nie uśmiecha mi się to za bardzo.


A szkoda, bo efekt mógłby być wielce interesujący i w końcu miałbyś odskocznie od szablonowego ubioru na rzecz samurajskiej zbroi ;) W końcu nie wszyscy mają moce wpływające tak bardzo na ich wygląd.
   
Profil PW Email Skype
 
 
*Lorgan   #439 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
No nic, popracuję jeszcze nad Thekalem.

W międzyczasie poddaję waszej ocenie następujące prace:

Mitou the Coltis Slayer


Garreth Slayman


Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #440 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Mitou spoko, z jednym zastrzeżeniem, że jeżeli te pierścienie mają służyć do parowania ataków broni białej to jednam powinny być moim zdaniem ciut bardziej masywniejsze :) 8/10

Garreth Slayman - fajnie, bardzo ładnie, ale to co on trzyma w ręku to nie jest Nagamaki... 8/10
   
Profil PW Email Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 14