Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Supernatural
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 26-08-2009, 18:45

55 odpowiedzi w tym temacie
»Dann   #41 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Do niedawna sądziłem, wbrew ogólnej opinii, że Supernatural nie obniżyło lotów. Z każdym kolejnym odcinkiem i innym obejrzanym serialem, zdanie te zmienia się diametralnie. Ostatni odcinek był miłą niespodzianką, więc jak Graversh, mam nadzieję, że twórcy będą szli w tym kierunku :3


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #42 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Jeszcze nadganiam fabułę (ósmy sezon w trakcie), ale patrzcie co znalazłem ;D

http://img-9gag-ftw.9cach...e0n_460s_v1.jpg


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #43 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Obejrzałem dwa odcinki nowego sezonu i jestem trochę zawiedziony. Co prawda póki co na jednym z braci nie ciąży żadne piętno, a drugi nie chce go ratować za wszelką cenę poświęcając wszystko, ale cały czas miałem wrażenie, że do tego zmierza. Przede wszystkim wydaje mi się, że ten sezon będzie podobny do tego z lewiatanami.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Coltis   #44 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Świeżo po zakończeniu 10 sezonu muszę powiedzieć, że z żadnymi serialowymi bohaterami nie zżyłem się tak bardzo jak z braćmi Winchester, uzupełnionymi o Cassa, Crowleya i Bobby'ego. Dało się w końcówce zauważyć pewne niezdecydowanie twórców. Z jednej strony setup pod kolejny sezon, z drugiej kończenie wątków na szybko (zgaduję że najmłodszy Styne miał być w pewnym momencie kolejnym sidekickiem, ale ostatecznie skończył marnie) - trochę chaotycznie, ale ostatni odcinek ładnie rozladował dramę i obiecał powrót do okolic 4-6 sezonu moim zdaniem. Zobaczymy co dalej.

Ile wad ta seria by nie miała - pozostanę jej niemal bezkrytycznym fanem. Rozrywka w czystej postaci z licznymi mrugnięciami okiem do widzów. Czego więcej mi trzeba? ;)


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
»Dann   #45 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Nowy sezon podoba mi się znacznie bardziej niż 10, także serdecznie polecam ^^


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
»Graversh   #46 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 36
Dołączył: 26 Maj 2014
Cytuj
Motyw z aniołem i demonem pijący whisky podczas narzekania na sytuacje bardzo mi się spodobał. Poczucie zagrożenia z powodu mroku jest jakieś takie... znikome? Strach wilkopira przed wyższym zagrożeniem kojarzy mi się z tym co było gdy zostały uwolnione lewiatany, one chyba też jakoś polowały na potwory, nie? :P
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #47 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z powrotem Sama do klatki Lucyfera... Jaki to ma związek z uwolnioną Ciemnością? I co już się nią nie przejmują? Gdzieś tam rośnie sobie w siłę to jest git.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Graversh   #48 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 36
Dołączył: 26 Maj 2014
Cytuj
Nadrobiłem ostatnie odcinki i zonk. Tak wszechpotężna ciemność, której nie ruszają boskie przedmioty robi jakieś podchody na wsiach, a Chuck okazuje się najwyższym z egocentrycznym upośledzeniem :P Fajnie zaprezentował się Metatron podczas ich rozmów i sam byłbym ciekaw tego o co prosił, aby znalazło się w autobiografii, ale zachowanie Chucka mnie nie przekonuje. Czekam aż wręczy Deanowi i Sammowi skrzydła i złote zbroje.
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #49 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Obejrzałem 1 odcinek nowego sezonu i tak opadł mój entuzjazm. Inglisz brand serio porwał Samma tylko dlatego, że chcą uczyć amerykanów jak odławiać potwory nim coś zrobią? I motyw z mamuśką do mnie w ogóle nie trafia...


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Dann   #50 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Ja z kolei właśnie skończyłem trzeci odcinek najnowszego sezonu... I przyznaję, podoba mi się! Są co prawda małe zgrzyty, ale jak na razie jest znacznie lepiej niż większość poprzedniego sezonu :ok:


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12